.[ ČeskéHry.cz ].
Tower of Life RPG

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Inkubátor
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
triloboy



Založen: 26. 10. 2014
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: 5. listopad 2014, 06:32:10    Předmět: Tower of Life RPG Odpovědět s citátem

Můj projekt je retro post-apokalyptické fantasy RPG. Po grafické stránce pixelart inspirované hrou Secret of Mana, to jest 2d sprajty z 3/4 pohledu, s hratelností a humorem inspirované hrou Fallout. Retro protože pixelart a Fallout. Primární platformou jsou chytré telefony, přičemž momentálně testuji na WP8.1, sekundární je desktop.

Začal jsem hru dělat, protože mi jednak něco takového chybí (ono na WP8.1 chybí víc aplikací) a pak se mi ten nápad, pochopitelně, líbí.

Tu nástin příběhu:

citace:

Dwelvení poušť se doslova objevila přes noc. Do soumraku se zde rozprostíralo respektované, rozkvétající království, od úsvitu na poutníky čekala smrtící poušť. Tisíce životů pohaslo bez zjevné příčiny. První dobrodruzi a sběrači, ti, co přežili drsnou poušť, se vrátili se děsivými příběhy o tisících vyschlých mrtvol ve dwervenských městech. Ve městech, ze kterých se staly pohřebiště.

V sousedních zemích tuto událost následovalo neobvyklé sucho. Deště byly krátké a vzácné a obyvatelé museli kopat své studny hlouběji a hlouběji. Poté se začala poušť rozšiřovat.

Neschopni s pouští bojovat opustili mnozí obyvatelé své domovy a vydali se hledat štěstí směrem od pouště, ale poušť přišla za nimi podobně jako lovec za svou kořistí. Netrvalo dlouho a v pohybu byly celé armády bojující o každý kousek země, který ještě nebyl spolknut pouští nebo spálen válkami.

V těchto těžkých časech se objevila drobná jiskra naděje. Říká se, že uprostřed dwelvenské pouště je věž. Pod touto věží je oáza plná vegetace, potravy a hlavně - vody. Tato věž je nazývána Věž života.

Spousta přežívajících se rozhodla vydat se k této oáze v původní dwelvenské poušti. Ty jsi jedním z nich.


Momentálně si hraju s prototypem, oblečený pinďa chodí po mapě a vyhýbá se ostatním toulajícím se pinďům. Ne zrovna krátká cesta mne očekává!

Post vytvářím, abych:
- přirozeně získal projektu pozornost,
- měl brzskou zpětnou vazbu,
- byl doufám morálně podpořen Smile
_________________
twitter: twitter.com/triloboy
blog: triloboy.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
DespeRadoX



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: 5. listopad 2014, 21:53:37    Předmět: Odpovědět s citátem

za mna palec hore
_________________
http://www.touchgames.eu/
http://playito.com
TW: @Despo100
Space Merchants Online ...zruseny, pracujem na mobilnej verzii space merchantu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Dlaha



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 598
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 6. listopad 2014, 10:42:05    Předmět: Odpovědět s citátem

Zní to dost zajímavě. Kdy budou nějaké ukázky? Klidně i jen z prototypu.
_________________
Other Inside
Greenlitnuto!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
triloboy



Založen: 26. 10. 2014
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: 7. listopad 2014, 07:35:31    Předmět: Odpovědět s citátem

DespeRadoX, Dlaha: vďaka, díky Smile

Animované gify z editoru a típance/fotky z telefonu snad už tento víkend, nejdříve bych chtěl dokončit první implementaci systému inventáře (bez GUI).
_________________
twitter: twitter.com/triloboy
blog: triloboy.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
triloboy



Založen: 26. 10. 2014
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: 16. listopad 2014, 13:29:41    Předmět: Odpovědět s citátem

Konečně něco v pohybu! GIF demonstruje chůzi a oblékání (nemám k tomu ještě GUI), foto demonstruje ruce mé ženy a funkčnost na telefonu. Rozepsal jsem se o tom trošku víc na mém blogu (in English).

Tu GIF:



Tu foto, jak to funguje na chytrém telefonu:



Sprajty jsou z [url=liberated pixel cup]liberated pixel cup[/url], tj. nejsou vlastní. Na druhou stranu jsou úplně super pro začátek.

Už mám celkem dost na kickstarter/indiegogo kampaň, ne?</džouk>
_________________
twitter: twitter.com/triloboy
blog: triloboy.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Inkubátor Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna