.[ ČeskéHry.cz ].
Mafia III
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pcmaster



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1821

PříspěvekZaslal: 7. říjen 2016, 12:44:46    Předmět: Mafia III Odpovědět s citátem

Dnes nam to konecne oficialne vyslo na vsetkych 3 platformach! Nebola by skoda to nespomenut aj tu? Smile

https://mafiagame.com/

Ja osobne som na tom robil hlavne PS4 render port a rozne casti render enginu, kopec malych inych enginovych casti a vselicoho ineho. Stalo ma to niekolko rokov zivota, tak enjoy! Smile

Ak to tu cita este niekto z 2K Czech / Hangar13, zdravim Smile
_________________
Off-topic flame-war addict since the very beginning. Registered since Oct. 2003!
Interproductum fimi omne est.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reniezs



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 272

PříspěvekZaslal: 7. říjen 2016, 21:41:26    Předmět: Odpovědět s citátem

Těším se až mi přijde Smile Mafia 2 i Mafia sem hltal jak to jenom šlo Razz
_________________
https://szeiner.com - Nezávislé vývojářské studio SZEINER s.r.o.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
mar



Založen: 16. 06. 2012
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: 7. říjen 2016, 23:10:07    Předmět: Re: Mafia III Odpovědět s citátem

Myslel jsem, že Mafia 3 už se nedělá u nás, jsem rád že to tak není a velká gratulace.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
abuki



Založen: 31. 07. 2012
Příspěvky: 507
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 9. říjen 2016, 21:22:28    Předmět: Odpovědět s citátem

Koukám na ten šílenej internetovej hejt a jsem teda zvědavej. Už to stahuju, ale kdy se k tomu dostanu. Těšim se na to dost, příběh vypadá slibně.
_________________
Twitter @abukac
www.amanita-design.net
www.circusatos.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Slappy



Založen: 31. 07. 2009
Příspěvky: 169
Bydliště: Zilina

PříspěvekZaslal: 10. říjen 2016, 05:35:31    Předmět: Odpovědět s citátem

abuki napsal:
Koukám na ten šílenej internetovej hejt a jsem teda zvědavej. Už to stahuju, ale kdy se k tomu dostanu. Těšim se na to dost, příběh vypadá slibně.


Kdeze! Predpovedam celkom slusny komercny uspech (naozaj, nerobim si srandu).
_________________
Skinovane instalatory pre NSIS a Inno Setup, zdarma pre SK/CZ projekty: www.graphical-installer.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
JC



Založen: 06. 10. 2007
Příspěvky: 137

PříspěvekZaslal: 10. říjen 2016, 12:05:17    Předmět: Odpovědět s citátem

Bohužel hejt má své opodstatnění, je velmi smutné kam se to od prvního dílu posunulo.

A komerční úspěch? Kéž by to bylo měřítko kvality Smile

A ta technická stránka? https://www.youtube.com/watch?v=mQ1YMeY07xI
Klobouk dolů před deformacemi auta v Mafii 1, jak do něj buší bejzbolkou Smile To nemá ani GTA V.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
abuki



Založen: 31. 07. 2012
Příspěvky: 507
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 10. říjen 2016, 12:12:10    Předmět: Odpovědět s citátem

JC napsal:
Bohužel hejt má své opodstatnění, je velmi smutné kam se to od prvního dílu posunulo.


Hrál si to?
Já ne, takže nevim. Ale přijde mi zvláštní, že v pátek byli na Steamu negativní review kdy ten člověk má nahráno 1h a jediný co si stěžuje je 30 fps lock. Jako ta hra může být dobrá nebo špatná, ale ta kritika by měla být taky na nějaké úrovni. A alespoň to co já jsem četl bylo šílený, klasická žumpa internetu. Dokonce jsem si to díky tomu koupil, že mi přišli ty hráčské review tak neuvěřitelně debilní, že tomu nevěřim a chci to viděl na vlastní oči.
_________________
Twitter @abukac
www.amanita-design.net
www.circusatos.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
abuki



Založen: 31. 07. 2012
Příspěvky: 507
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 10. říjen 2016, 12:17:30    Předmět: Odpovědět s citátem

JC napsal:
A ta technická stránka? https://www.youtube.com/watch?v=mQ1YMeY07xI
Klobouk dolů před deformacemi auta v Mafii 1, jak do něj buší bejzbolkou Smile To nemá ani GTA V.


Tak je skvělý že tam tyhle věci byli a možná blbý, že tam teď nejsou, ale pro mě (a věřím že nás bude víc) to lepší hru nedělá.

Co mě bude vadit je, jestli ten příběh bude rozvleklej a bude mít uondanej konec jako v GTA V (který jsem kvůli tomu nedohrál). Ale já se svym časem se tohle dozvim tak za půl roku Smile
_________________
Twitter @abukac
www.amanita-design.net
www.circusatos.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
JC



Založen: 06. 10. 2007
Příspěvky: 137

PříspěvekZaslal: 10. říjen 2016, 12:35:34    Předmět: Odpovědět s citátem

Také jsem to nehrál. Videí a článků je ovšem dost a obrázek se udělat dá, nemyslím že argument: "hrál jsi to?" je nějak extrémně důležitý. Hrál jsem spoustu jiných her, četl spoustu knih, viděl spoustu filmů a zažil spoustu věcí mohu tedy srovnávat.

Lidé do sebe pletou dvě věci. Nějaké objektivní hodnocení a zábavnost. I velmi špatně zpracovaná hra může být zábavná. Takže to může dost lidí hrát a budou spokojení, ale pokud se budeme bavit o objektivním hodnocení a porovnáme nebo zhodnotíme jednotlivé části hry od světa, příběhu, atmosféry, technického zpracování, jednotlivých prvků, herních mechanik atd. tak už to tak vítězné být nemusí.

Mafie 1 byla slušně zpracovaná hra po všech stránkách a celkově má určitý přesah, to o třetím dílu tvrdit nelze.

citace:
Tak je skvělý že tam tyhle věci byli a možná blbý, že tam teď nejsou, ale pro mě (a věřím že nás bude víc) to lepší hru nedělá.


Já si myslím, že na detailech záleží a celkově to mluví o přístupu tvůrců k dané věci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
abuki



Založen: 31. 07. 2012
Příspěvky: 507
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 10. říjen 2016, 12:46:25    Předmět: Odpovědět s citátem

No jasně. Souhlasím v tom rozdělení hodnocení.

Ale pro mě jsou ty priority obráceně - ve výsledku je pro mě důležitý jestli je ta hra zábavná. Takže pokud mi to zpracování nekazí zábavu tak mi to nevadí. A proto si myslím že argument "hrál jsi to" je dost důležitý. Už jsem hrál a i udělal hry, kde až po vyzkoušení přeskočila jiskra (a naopak).
_________________
Twitter @abukac
www.amanita-design.net
www.circusatos.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
JC



Založen: 06. 10. 2007
Příspěvky: 137

PříspěvekZaslal: 10. říjen 2016, 14:14:02    Předmět: Odpovědět s citátem

S tím souhlasím, ale nevím jestli to platí pro tyhle AAA tituly. Má Mafie 3 čím překvapit? Překvapí třeba nezávislí titul s ošklivou grafikou, který má nějakou perfektní herní mechaniku a nebo jinou vlastnost, která z té hry udělá něco super. Jinak např. u GTA V byl špatný jízdní model jasný už z videí, ve hře to má pak dost zásadní vliv na hratelnost a dělá to tu hru horší - předpověď se vyplnila. Nebo kdo se střízlivým okem podíval na No man's sky tak si mohl udělat korektní závěr dávno před tím, než hra vyšla.

Globálně co se týče hate a AAA her v poslední době, podle mě to je oprávněné. V minulosti jsme viděli, že to jde zpracovat a udělat daleko lépe. Proč se tedy smířit s tím, že jsou mnohé hry tupější a horší? Zejména herní série. Tam to jde pěkně porovnávat. Nemyslím si, že to je o tom být věčně s něčím nespokojený. Lidi nejsou hloupý a nenechají se úplně ve všem houpat, kvalitu dokáží ocenit. Pokud negativní názory budou mít vliv na to, že se nad tím někdo zamyslí je to jen dobře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ladis



Založen: 18. 09. 2007
Příspěvky: 1533
Bydliště: u Prahy

PříspěvekZaslal: 10. říjen 2016, 14:32:00    Předmět: Odpovědět s citátem

abuki napsal:
...a jediný co si stěžuje je 30 fps lock

Není tohle snad pádný důvod přestat hrát? Lidi si mylně myslí, že na konzolích je to taky 30 fps, ale není tomu přesně tak: Konzole pouští obraz na TV, a ta dopočítá mezisnímky pro plynulý pohyb (za cenu lagu - musí počkat na následující snímek ze hry; konzolisti jsou ale na input lag zvyklí). Monitor počítače tohle nedělá, proto musí hra dodávat větší fps.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
abuki



Založen: 31. 07. 2012
Příspěvky: 507
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 10. říjen 2016, 15:02:08    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo ten fps lock je něštastná věc. Já v tom osobně problém nevidim, ale jako když jsem vývojář AAA hry na PC tak mi musí bejt jasný, co se stane když tam nedovolim 60. A patch přišel během dvou dní, takže je divný, proč to tam nebylo rovnou.

Jako pro mě ta kvalita třeba bude v příběhu, atmosféře a cutscénách, pokud to bude udělané dobře. Ale to ať si každý zhodnotí sám.
_________________
Twitter @abukac
www.amanita-design.net
www.circusatos.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Peto



Založen: 01. 08. 2007
Příspěvky: 206
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: 16. říjen 2016, 19:20:56    Předmět: Odpovědět s citátem

Mozno len AAA hry narazaju na fakt ze proste peniaze dobru hru neurobia, alebo ich musi byt skutocne ale skutocne vela (a to si vie dovolit dnes len par firiem so skutocne overenymi znackami). Dobru hru robia kvalitny ludia a priaznive okolnosti ( a vacsinou aj tie penaize).. tym nechcem teraz povedat ze napr pcmaster nieje dobry/kvalitny clovek na spravnom mieste Smile.. skor mam na mysli par ludi co cely projekt "reziruje" a ani ti nemusia byt nekvalitny, castokrat ich moze len projekt prerast alebo publisher moze tlacit na pilu, atd..
_________________
Code or die!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Slappy



Založen: 31. 07. 2009
Příspěvky: 169
Bydliště: Zilina

PříspěvekZaslal: 4. listopad 2016, 08:03:46    Předmět: Odpovědět s citátem

No a je to tu:

Mafia III, ďalšia z úspešnej série hier z prostredia organizovaného zločinu, je najlepšie predávanou hrou v histórii vydavateľstva 2K. V prvý týždeň expedovali 4.5 milióna kópií hry. Sprevádza ju mobilná Mafia III Rivals.

http://www.sector.sk/novinka/125570/take-two-vyhodnotilo-uplynuly-stvrtrok-mafia-iii-expedovala-miliony-gta-v-desiatky-milionov.htm
_________________
Skinovane instalatory pre NSIS a Inno Setup, zdarma pre SK/CZ projekty: www.graphical-installer.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna