.[ ČeskéHry.cz ].
Mutanti vs. Vyvolení - mobilní Adventure

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Mobilní hry, Flashové hry, Webové hry, ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PetrGS



Založen: 14. 12. 2014
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: 14. prosinec 2014, 12:08:56    Předmět: Mutanti vs. Vyvolení - mobilní Adventure Odpovědět s citátem

Je to klasická adventure... Co je ale IMHO zajímavější, je to, že je vytvořená na systému GameStylus - ten umožňuje zdarma komukoli vytvořit vlastní adventuru pro Android - v podstatě bez programování. GameStylus je také náš Wink - a Mutanti vs. Vyvolení jsou první trochu větší věc, kterou jsme na něm dělali.

Adventura je z budoucnosti... Ta přinesla některým místům na Zemi zkázu (jasně, to není nic inovativního Wink ). A některým lidem chudobu, nemoci a viditelné genetické mutace. I když jsou mutace často jen drobné, často slouží jako záminka k útokům Vyvolených... Když zaútočí na dům hrdiny a unesou jeho ségru, vyprovokuje ho to k akci.

Na Google Play je tady: Mutanti vs. Vyvolení - a je zadarmo i bez reklam...


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JC



Založen: 06. 10. 2007
Příspěvky: 137

PříspěvekZaslal: 14. prosinec 2014, 12:15:20    Předmět: Odpovědět s citátem

Zajímavý vizuál Smile Vyzkouším
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PetrGS



Založen: 14. 12. 2014
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: 14. prosinec 2014, 12:41:12    Předmět: Díky... Odpovědět s citátem

Díky Smile .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ladis



Založen: 18. 09. 2007
Příspěvky: 1534
Bydliště: u Prahy

PříspěvekZaslal: 14. prosinec 2014, 15:52:59    Předmět: Odpovědět s citátem

Pěkné, líbí se mi ta atmosféra.

OT: Jak jsem to pochopil, hra je ukázka té vaší věci na tvorbu 2D adventur klikáním na webu. Export pro Android zatím ručně přes vás (bude zadarmo?). Takže se chci zeptat: Daj se ty hry hrát i přes web? Tj. řekněme na tabletu s iOS nebo Windows ve webovém prohlížeči, protože tam androidí appky nemůžu pustit. Nebo hezký příklad chromebooky: Hru vytvořím přímo v Chrome, ale už ji na tom zařízení nemám jak pustit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PetrGS



Založen: 14. 12. 2014
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: 15. prosinec 2014, 01:10:39    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky...

Hry se dají zatím hrát jen na Androidu (a na emulátorech, třeba na PC na BlueStacks), ale zvažujeme engine i pro další platformy. Na Chrome by snad výhledově měly jít spouštět i appky z Androidu, zatím, pokud vím, jen vybrané...

Export je přes nás, počítáme se třemi variantami vývojářů:
1) ti, co dělají jednoduché krátké hry pro kamarády - tam si kamarádi prostě stáhnou GameStylus apk z našeho webu a do něj přímo nahrají vyexportovanou hru
2) ti, co udělají ok free hru - vyexportujeme zadarmo a umístíme podle dohody jako free na app markety.
3) ti, co udělají ok placenou hru - vyexportujeme zadarmo, umístíme dle dohody na app markety a podělíme se o příjmy z prodejů, což by nám (v optimistickém případě) mohlo pomoci financovat další vývoj...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Radis



Založen: 29. 03. 2014
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: 15. prosinec 2014, 09:41:58    Předmět: Odpovědět s citátem

Hru jsem dohral a je moc pekna, bavila me. Super grafika (az na par mist - treba interier v prvnim domku mi pripadal spis jako z nejake zapadle moravske vesnicky a moc mi do hry nesedel). Hudba byla taky prijemna a pekne dokreslovala atmosferu.

Pribeh me vtahl do deje a celkove mi hra prisla opravdu fajn.

Chtelo by to trochu poladit anglictinu, misty zni kostrbate a nekde mate vylozene chyby.

Co se tyce samotneho editoru, tak si nejsem uplne jisty, jestli vam tento model bude financne fungovat. Trochu se bojim, ze po takovemto produktu nebude uplne poptavka. Ale drzim palce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spytihněv



Založen: 05. 04. 2011
Příspěvky: 544
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 15. prosinec 2014, 09:56:49    Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych chtěl dělat jednoduché krátké hry pro kamarády, ale GameStylus si nikdo z nich kvůli tomu nenainstaluje, to vím jistě :/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PetrGS



Založen: 14. 12. 2014
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: 18. prosinec 2014, 22:52:50    Předmět: Odpovědět s citátem

Radis: Díky moc... Pokud jde o anglinu a vzpomenete si, kde jsou (alespoň některé) chyby, budu rád za info. Šlo to přes korektorku/editorku z USA, jestli tam nechala moc chyb, příště to dáme někomu jinému.

Ohledně editoru - jasně, beru to tak, že jsme to prostě zkusili. Potkal jsem dost lidí, co chtěli dělat adventury, ale nedotáhli je, teď to je o dost jednodušší. Držet palce určitě potřebujeme...

Spytihněv: Díky za komentář... Jen mi vrtá hlavou: A jak to tedy vyřešit? Stahovali by si appky s hrami z Google Play? A proč si vlastně nenainstalují GameStylus?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
abuki



Založen: 31. 07. 2012
Příspěvky: 507
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 18. prosinec 2014, 23:37:52    Předmět: Odpovědět s citátem

A není možné hry pak přehrávat také v prohlížeči?
Jak to fugnuje? Když je editor v prohlížeči tak mi přijde, že by nemusel být takový problém je v prohlížeči i přehrávat..
Pak je to na takovéto věci ideální - kamarádům pošlu jen link a můžou hrát.
_________________
Twitter @abukac
www.amanita-design.net
www.circusatos.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
PetrGS



Založen: 14. 12. 2014
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: 18. prosinec 2014, 23:56:36    Předmět: Odpovědět s citátem

Bylo by určitě možné přepsat celý engine i pro prohlížeč, ale není to úplně tak, že by se prostě vzal Java kód pro Android a ono to běželo. Do budoucna je ale šance, že všechny aplikace pro Android poběží i v Chrome OS - a potenciálně v prohlížeči Chrome... Jsou na to po netu nějaké tipy, zatím ale nic oficiálního...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Mobilní hry, Flashové hry, Webové hry, ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna