.[ ČeskéHry.cz ].
Whack it! - Whac-a-mole klon pre Android [HOTOVO]

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Mobilní hry, Flashové hry, Webové hry, ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ondy1985



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 361

PříspěvekZaslal: 15. prosinec 2014, 16:56:12    Předmět: Whack it! - Whac-a-mole klon pre Android [HOTOVO] Odpovědět s citátem

Ahojte,

po dlhej dobe som zavítal na toto fórum a som rád, že to tu žije Smile

Chcel by som vás chcel upozorniť na hru, ktorú som dnes publikoval na Google Play.



O hre

Hra ma názov Whack it! a ide o klon notorický známej hry Whac-a-mole, v ktorej udierate kladivom krtka vystrkujúceho sa z dier v zemi.

Okrem krtkov sa ale občas ukáže aj zajačik, ktorému nesmiete ublížiť, inak vás to bude stáť život.

Hra sa postupne zrýchľuje, cieľom je dosiahnúť čo najvyššie skóre.

Hra vznikla hlavne na účely zoznámenia sa s Unity3D, preto je pomerne jednoduchá a neovplýva žiadnymi extrémnymi vychytávkami. Sú tam len drobnosti ako combo bonusy (za veľa zabytých krtkov bez toho, aby vám medzitým nejaký ušiel alebo ste trafili zajaca) a získavanie životov za každých 100 zabitých krtkov.

Grafika je môj vlastný programmer's art. Hudba a zvuky sú zo stránky freeSFX.co.uk.

Obrázky



Stiahnutie

Hra je zdarma dostupná na Google Play.

Okrem toho si môžete vyskúšať aj verziu vo webovom prehliadači (potrebuje Unity plugin): http://www.gamehallamobile.com/whackit/

Známe chyby

Pri FullHD rozlíšení sa vo verzii na Google Play prekrývajú niektoré texty na úvodnej obrazovke. Vo webovej verzii by už chyba mala byť odstránená.
_________________
Whack it! - nová hra pre Android na štýl Whac-a-mole
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 15. prosinec 2014, 18:16:24    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to fajn, hodím deťom. Smile

ad gameplay - obtiažnosť by mohla viacej gradovať, mal som 1000 niečo, stále okolo 8 životov vďaka kombám, a už ma bolela ruka, tak som prestal. Wink

ad presentation - volaký veselý hudobný loopik na pozadí pridať... na tráve urobiť pásiky... možno ukazovať combo level na nejakej stupnici apod.... plus náhodný prvok, zajac prezlečený za krtka, nízko letiaci vták apod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ondy1985



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 361

PříspěvekZaslal: 15. prosinec 2014, 19:38:44    Předmět: Odpovědět s citátem

Vdaka za reakciu Roman.

Obtiaznost graduje, ale asi prilis pomaly (max rychlost dosiahne hra po 5 minutach), skusim to nejak vytunit.

Hudbu som tam chcel, ale nenasiel som ziadnu free hudbu, ktora by sa mi tam hodila. Ak by sa ti nieco valalo doma na disku, tak daj vediet Smile

Hru som nechcel zbytocne komplikovat, ale mozno nieco z tych tvojich napadov zahrniem do dalsieho updatu.
_________________
Whack it! - nová hra pre Android na štýl Whac-a-mole
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Mobilní hry, Flashové hry, Webové hry, ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna