.[ ČeskéHry.cz ].
Rock vs Guitar Legends [Android / IOS]

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Mobilní hry, Flashové hry, Webové hry, ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hofi00



Založen: 26. 06. 2014
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: 7. březen 2015, 20:27:43    Předmět: Rock vs Guitar Legends [Android / IOS] Odpovědět s citátem

Zahrajte si zdarma imitaci kytary. Trénujte vaše přesné reflexy pomoci této jedinečné a zábavné hry.
Poklepejte na disky a za přesnost a načasování rytmu dostáváte score. Musíte chytat pobíhající hvězdy do rytmu.
Užijte si krásnou grafiku a vizuální efekty. Tato aplikace byla vytvořená pro fanoušky rock, elektrické a akustické hudební nástroje.




video (starší verze):

https://www.youtube.com/watch?v=AlksVXEaKAU


Android:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.HGames.RGHero

IOS:
https://itunes.apple.com/us/app/id967255341
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
davidson94



Založen: 29. 07. 2014
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: 8. březen 2015, 11:05:05    Předmět: pěkné Odpovědět s citátem

Vypadá zajímavě Smile
_________________
Překladatel fishaowiki na webu fishaogame.cz a vlastník stránek nové hry mafia-battle.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 8. březen 2015, 11:31:44    Předmět: Odpovědět s citátem

S překvapením jsem zjistil, že Guitar Hero bylo před lety staženo z App Store, podobně Rock Band od EA, takže se asi otevřela zajímavá nika. Smile

Hru jsem zkoušel včera na iPadu mini 2, zvukově to je slušné, grafika taky jede plynule, jen občas např. při současném stisku 2 strun to na chvíli cuklo. Taky menu a další možnosti mi přišly trochu nepřehledné, ale to je podobné jako u jiných f2p her, asi to má smysl a jen nejsem cílovka. Wink Graficky trochu bijí do očí statistiky po odehrání levelu, text je poměrně zubatý (v nižším rozlišení než zbytek).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
hofi00



Založen: 26. 06. 2014
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: 10. březen 2015, 22:45:09    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za připomínky. Na ios totiž je nově povinné 64 bit aplikace a aby to šlo i na starším ipadu mini 1 nebo na procesory A5 atd. tak prostě musí být jak v arm7 tak v arm64 a hra má potom mnohem větší velikost. Takže se šetří, kde se dá. A ta hudba byla hodně snížena kvalita a obrázky hodně komprimované nebo zmenšeny, aby hra neměla nad sto mega.

Sekání jsem tam, ale ze začátku také měl a to jen než to najede do paměti. Snažil jsem se to spravit tím, že hned na začátku se pustí particly na tlačítkách, aby se načetli do paměti, ale nepomohlo to. Na android jsem s tím problémy neměl tam se to nedrbalo takže těžko říct, kde byl zakopaný pes.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Mobilní hry, Flashové hry, Webové hry, ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna