.[ ČeskéHry.cz ].
GDS 2015 - vsedni dny/vikend
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Game Developers Session
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jakou variantu dnu pro GDS preferujete?
Sobota, nedele - konference. Pripadny patek workshopy.
51%
 51%  [ 16 ]
Ctvrtek, patek - konference. Pripadna streda ci sobota pro workshopy.
9%
 9%  [ 3 ]
Patek, sobota - konference. Pripadny ctvrtek ci nedele pro workshopy.
12%
 12%  [ 4 ]
Je mi to jedno - dorazim kdykoli.
25%
 25%  [ 8 ]
Celkem hlasů : 31

Autor Zpráva
Flash



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1379
Bydliště: Nigga Land

PříspěvekZaslal: 10. červen 2015, 09:36:35    Předmět: GDS 2015 - vsedni dny/vikend Odpovědět s citátem

Ahoj,
pripravy letosniho GDS uz nejakou dobu probihaji, nicmene aktualne stojime pred otazkou jestli zachovat format, ze se GDS bude konat opet pres vikend nebo se presuneme na vsedni dny.

Proto zakladam tuto anketu, abych mel dalsi input pro rozhodovani. Nicmene je nutne zminit, ze na finalni vysledek ma vliv plno dalsich faktoru, takze tato anketa je jen dalsi pomuckou, ne hlavni bernou minci.

Proc zvazujeme opustit vikendovy termin? (vsech 12 predchozich GDS bylo pres vikend).
Duvody pro vsedni dny
- minuly rok, nekteri zahranicni hoste odmitli ucast, protoze to neni v pracovni den. Ucast na konferenci je brana jako soucast prace a o vikendu chteji uz byt doma s rodinou, pripadne si prochazet Prahu
- dostat na akci lidi z jinych oblasti, kteri ale mohou hram hodne pomoci je na vikendove dny podstatne tezsi - zastupce statnich instituci (ministerstvo kultury, prumyslu obchodu, czech invest), investori, producenti, lide od filmu. V pracovni den by dle nasich informaci dorazili pravdepodobneji
- levnejsi konferencni prostory - samozrejme zalezi od typu prostor, univerzitni jsou samozrejme pres pracovni dny uplne mimo, ale tam GDS neplanujeme. Konferencni saly ci kina byvaji pro podzim pres vikend vice obsazena a je vetsi zajem = zveda cenu.
- to stejne plati i pro mimokonferencni prostory - warmup party, after party. Podstatne snazi, levnejsi a s mnoha vyhodami zajistit na stredu a cvtvrtek, nez patek a sobotu (duvod, proc na posledni afterparty nebylo mozne mit horni restauraci kompletne pro nas, ale jen cast. I presto, ze jsme to zarizovali hodne dopredu)

Duvody pro vikend jsou zrejme>
- velky pomer studentu, pro ktere pracovni dny mohou byt kvuli skole problem
- v pripade nezajmu firmy o GDS, to plati i pro zamestnance. Nastesti GDS je vetsina hernich firem naklonena.

V ankete neni uvedena varianta pondeli-utery, nebo uplne uprostred tydne, protoze tyhle moznosti nezvazujeme. Bud to bude pres vikend, nebo dva dny pred vikendem, nebo kompromisni reseni jeden den pracovni a jeden den vikend.

Pokud se GDS neplanujete zucastnit, tak prosim nehlasujte. Dik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Dlaha



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 598
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 11. červen 2015, 17:02:40    Předmět: Odpovědět s citátem

Za mě buď nechat jak je, nebo přehodit pátek s nedělí (workshop v neděli, konference pátek, sobota).

Nejsem sice student, ale ani nepracuji v herním oboru.
_________________
Other Inside
Greenlitnuto!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
VODA



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 1721
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: 11. červen 2015, 17:10:52    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem třeba rád, že je to od pátku do neděle. Nemohu se z práce v týdnu jen tak sebrat. Za mě rozhodně nechat nebo trochu přeskládat v prámci víkendu.
_________________
Opravdovost se pojí s trýzní...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ladis



Založen: 18. 09. 2007
Příspěvky: 1534
Bydliště: u Prahy

PříspěvekZaslal: 11. červen 2015, 21:19:54    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi tak. Jestli je to mířený na obyčejný lidi, co choděj do práce/školy, tak je lepší pá-ne. Herních profesionálů bude asi menšina.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rezna



Založen: 27. 07. 2007
Příspěvky: 2156

PříspěvekZaslal: 12. červen 2015, 07:47:20    Předmět: Odpovědět s citátem

vy nemate dovolenou, kterou si muzete nahlasit s dvoumesicnim predstihem?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OndraSej



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 767
Bydliště: Brandýs nad Labem

PříspěvekZaslal: 12. červen 2015, 08:54:56    Předmět: Odpovědět s citátem

Abych rekl pravdu, tak pro me je mnohem dulezitejsi, jestli GDS bude v zari, rijnu nebo listopadu a jak moc bude kolidovat s jinymi akcemi.

To, jestli je o vikendu nebo ne uz se pak da resit (bud dovolenou, nebo tim, ze vymyslim prednasku a necham se tam poslat od zamestnavatele Smile)
_________________
http://trionteam.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Flash



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1379
Bydliště: Nigga Land

PříspěvekZaslal: 12. červen 2015, 10:45:59    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,
diky za reakce. Vsechno to zaznamenavam a beru v potaz. Zaroven se ukazuje, ze i v tuto dobu je uz plno prostor na nektere dny v listopadu obsazenych - casto vikendy. Takze zacinam koketovat i s myslenkou nedele, pondeli, utery a tak. Treba 17. listopadu je statni svatek a je to utery. Takze varianta nedele, pondeli, utery mi docela dava smysl a nemusel by to byt pro plno lidi problem.

Jinak na lonskem GDS byl podil studentu cca 30% Hernich profesionalu neni urcite mensina, ale je to hlavni skupina.

OndraSej> GDS bude nejpravdepodobneji v listopadu. Teoreticky na zacatku prosince (prvni tyden), mene teoreticky konec rijna (posledni tyden, prelom s listopadem). Plan je, presny termin zverejnit na konci cervna/zacatku cervence a nekdy pote spustit early bird predprodej vstupenek.
Rozhodne hlavni cil vyberu terminu je s nicim nekolidovat, coz v ramci CZ akci je trochu problem, protoze vetsinou lokalni akce ohlasuji datum az o dost pozdeji - listopadove akce obvykle srpen, zari. Takze snad o nas budou vedet a vyhnou se oni.

Nicmene GDS uz zacina zajimat i trochu zahranicni - sousedni staty, takze se divam i na kolize tam. A napriklad ve Vidni je kolem 20. listopadu Comicon, s velkou ucasti hernich studii a linii (mozna vicero liniemi) hernich prednasek. Tyden predtim je v Chorvatsku Reboot Infogamer - opet velka herni vystava. Na konci rijna (25., 26.) je nejvetsi polska herni akce s obri konferenci v Poznani. A do toho o den pozdeji je v parizi Game Connection.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
McMagic



Založen: 06. 08. 2012
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: 12. červen 2015, 11:43:54    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem zastánce víkendu PA-SO-NE:)

Ale chápu veškeré další okolnosti a bylo by na škodu přijít o mezinárodní účast na úkor špatně zvoleného termínu.

Spíše něž NE-PO-UT bych raději volil ČT-PA-SO nebo ST-ČT-PA - tj. konec pracovního týdne než začátek. Začátkem týdne každý řeší plno věci + očekává nápor práce po víkendu - skoro se na něj netěší. Ale koncem týdne se již těší na víkend a GDS je takový prodloužený víkend;)

Ale dojdu tak jako tak a je jedno kdy to bude.

Studentů moc nedojde - nemají peníze na vstupné - dle mne je hlavní % zastoupení spíše mezi dev, nebo těmi co to myslí nějak vážně.
_________________


http://www.mcmagic-productions.com/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dlaha



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 598
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 12. červen 2015, 14:44:45    Předmět: Odpovědět s citátem

rezna: Samozřejmě dovolenou vzít si není problém, ale já jsem vždycky rád, když na ni nemusím sahat, protože mi tradičně buď nevychází nebo fakt těsně Smile
Minimálně jeden den si ale z dovolené brát budu, i když to bude PÁ-SO-NE, to je už teď jistota.

Každopádně varianta s využitím státního svátku se mi líbí. Zahraniční hosté se na to budou dívat jako na normální den. Trochu bych se akorát bál snížené účasti, protože každého napadne vzít si dovolenou v pondělí a zajet si někam na chatu na prodloužený víkend. To občas nic člověk nenadělá, když si to tak přítelkyně naplánuje Very Happy Ale snad to nebude tak drastické.
_________________
Other Inside
Greenlitnuto!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
dzejkob



Založen: 17. 08. 2013
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: 13. červen 2015, 16:03:40    Předmět: Odpovědět s citátem

Je mi jasné, že individuální požadavky jednotlivce nehrají roli - i tak je ale napíšu - od 9 do 28 listopadu jsem úplně mimo - takže konec října nebo začátek prosince jsou naprosto ideální termíny Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
McMagic



Založen: 06. 08. 2012
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: 31. červenec 2015, 09:51:58    Předmět: Odpovědět s citátem

Nějaké nové informace ohledně termínu ?Smile

Místo už je asi jasné (pokud platí to na twittru?) - tak teď ten termín a hned dám zavčas rezervaci na hotel (ať to mám vyřešené a je klid) Razz
_________________


http://www.mcmagic-productions.com/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dlaha



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 598
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 25. srpen 2015, 06:24:30    Předmět: Odpovědět s citátem

Plán se zveřejněním na konci července zdá se nevyšel, už máme skoro září Smile Jsou nějaké nové informace?
_________________
Other Inside
Greenlitnuto!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Flash



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1379
Bydliště: Nigga Land

PříspěvekZaslal: 25. srpen 2015, 09:43:47    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj. Obvykle prutahy Smile Za to se samozrejme omlouvam. Aktualne uz je to ale opravdu na spadnuti.

Kdo sleduje nas Twitter (coz byste rozhodne meli), tak vi, ze minuly tyden uz jsem GDS ohlasoval na akci v Bratislave. Web a s nim i vsechno zakladni info fakt spustime co nejdriv.

Diky za pochopeni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Reniezs



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 273

PříspěvekZaslal: 25. srpen 2015, 12:52:47    Předmět: Odpovědět s citátem

Docela se už těším, loni GDS stálo opravdu za to a velice sem si jej oblíbil díky skvělým lidem a přístupu organizátorů Smile Taktéž mi pomohli seznámit se s Agnieszkou s niž připravujeme v poklidu PR kampaň. Takže pokud to půjde tak opět dorazím Smile Osobně tedy preferuji první variantu tedy PA, SO a NE ale jak zde bylo řečeno.. pokud by jiné dny nabídli lepší možnosti budu se snažit a případně pokud mi to nedopadne, doufám že se akce nějak pěkně shrne Smile

Uvítal bych, kdyby se na http://www.gdsession.com/cz/ udělala historická linie, kde by se zveřejnili fotky a videa z předešlých ročníků. Přece jen je rok 2015 a je to pěkných pár let co tu pro nás jste Smile Třeba by se to líbilo víc lidem.
_________________
https://szeiner.com - Nezávislé vývojářské studio SZEINER s.r.o.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
sHTiF



Založen: 02. 08. 2007
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: 27. srpen 2015, 09:41:36    Předmět: Odpovědět s citátem

Nj Flashi si vravel na tej prednaske ze web bude pusteny hned na druhy den, co som sa uz naklikal na ten refresh Smile

Inak ak by som mal zaujem znova urobit prednasku je este moznost? Pripravujem nieco pre OpenSlava a myslim si ze by nebolo zle o tom povedat aj na GDS kedze to moze pomoct aj hernym vyvojarom.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Game Developers Session Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna