.[ ČeskéHry.cz ].
Amazon představil vlastní engine Lumberyard

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Popelnice
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Reniezs



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 273

PříspěvekZaslal: 9. únor 2016, 19:17:36    Předmět: Amazon představil vlastní engine Lumberyard Odpovědět s citátem

Při brouzdání a prohlížení nových herních titulů sem narazil na tuto novinku. Docela mě to zaujalo, ne že bych to plánoval využít pro náš rozpracovaný projekt ale spíš by mě zajímalo, zda třeba Unity na to nějakým způsobem zareaguje. Každopádně, pokud ste se o tom již někdo doslechl dříve, a vyzkoušel někdo v něm něco vytvořit, jaké máte na to názor?

Na Zingu uvádí, že engine bude včetně zdrojáků zcela zdarma (zdrojáků)?? tak mě napadá, co zábrání šikovným vývojářům si engine nepředělat dle sebe a pak hru vydávat kde se mu zachce? Leda žeby zdrojaky byly pouze k určitým procesům?

Zajímavá článek k tomuto "Lumberyard engine" naleznete ZDE.
Odkaz na engine je zde: http://aws.amazon.com/lumberyard/
_________________
https://szeiner.com - Nezávislé vývojářské studio SZEINER s.r.o.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Ladis



Založen: 18. 09. 2007
Příspěvky: 1533
Bydliště: u Prahy

PříspěvekZaslal: 9. únor 2016, 19:33:21    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdrojáky máš i k dalším enginům (např. Unreal). Tzn. pokud Unity nezareagovalo na ně, tak už asi nebude reagovat ani na tento. Zdrojáky jsou od toho, aby sis tam upravil, co potřebuješ (vyvolává vzpomínky, když jsem si pro svou hru opravil něco v knihovně SDL Razz). Jinak prej ten Lumberyard je postavený na Crytek enginu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Popelnice Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna