.[ ČeskéHry.cz ].
Tým pro vývoj souls-like 2D plošinovky

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Koupím / Hledám
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dogtown



Založen: 03. 11. 2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: 21. leden 2018, 10:11:38    Předmět: Tým pro vývoj souls-like 2D plošinovky Odpovědět s citátem

Hledám grafika(y) a level designera(y) pro tvorbu 2D plošinovky, ve stylu Bloodborne a Dark Souls série, zasazenou do alternativního viktoriánského Londýna. Hra by pro hráče představovala výzvu hlavně v boji proti bossům ale i proti normálním nepřátelům. Zpracování bych chtěl mít podobné jako se to povedlo u hry Salt and Sanctuary.

Hra by se vyvíjela z volného času vždycky po práci (po škole) nebo o víkendech jako koníček. Určitě bych ale chtěl lidi, kteří dotahují práci do konce a kteří tomu projektu budou věřit.

Hra by se vyvíjela pomocí Unity enginu zatím jako na hlavní platformu PC a popřípadě by se přidaly další.

Programování se věnuji již téměř 8 let a je to teď i moje práce. V roce 2011 jsem dodělal PC verzi Klášter na kraji lesa a loni její port na mobilní zařízení s Androidem.

V případě zájmu nebo dotazu se mi prosím ozvěte na email: vidensky.zdenek[at]live.com
_________________
TVB Software
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Koupím / Hledám Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna