.[ ČeskéHry.cz ].
Hledám 2D grafika pro tvorbu her

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Koupím / Hledám
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ubru



Založen: 15. 03. 2012
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: 27. březen 2018, 09:25:53    Předmět: Hledám 2D grafika pro tvorbu her Odpovědět s citátem

Ahoj již docela dost let se tak nějak motám kolem tvorby her (kolem hraní her o něco déle Very Happy), za ty roky jsem zkoušel vše možné, i nějak s někým kooperovat a co si budeme povídat není to lehké to dát nějak "dohromady".
Takže je trochu smutné, že jediné hry/app co jsem kdy dokončil byly ty co jsem dělal sám, viz odkaz na google play (především hra Pong Master):

https://play.google.com/store/apps/developer?id=Mobiga+Entertainment

Bylo toho i mnoho jiného, různé pokusy, tech dema, rozpracované projekty, které tak trochu přerostly přes hlavu, však to asi většina zná. Smile

Když člověk dělá sám, tak pokud zabere tak to prostě dodělá a je to, ale v mém případě se silným antitalentem na grafiku to má bohužel i značné omezení v tom co mohu a spíš nemohu tvořit. Proto bych zde rád našel někoho kdo umí 2D grafiku, prostě někoho kdo umí něco namalovat, aby to nějak vypadalo a mělo to jednotný styl. Nehledám profíka a neočekávám zázraky, sám to mám jako hobby, ale dovedu udělat hru od A do Z.
Samozřejmě už jsem vyrostl z toho, že to bude obří MMORPG Very Happy, nebo ten přístup, že já jsem "game designer" a hledám tým abychom udělali nejlepší RPG co kdy bylo (podobné inzeráty se tady někdy objevují).

Takže abych to shrnul, jsem schopen udělat mobilní hru (zatím na droida), víceméně celý proces, dost efektivně (mám licenci na Construct 2, do budoucna bych přešel na Construct 3... Unity je pro 1-2 lidi ve volném čase příliš mnoho práce, takže do toho se moc pouštět nechci). Hledám někoho kdo se kamarádí s 2D grafikou, někoho jako parťáka na vývoj, jak se říká ve dvou se to lépe táhne.

Těším se, doufám aspoň na nějakou odpověď... do SZ či na mail jarda.sir@seznam.cz
_________________
Construct 3
Aktuální herní projekt:
https://mobiga.itch.io/light-bringer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Koupím / Hledám Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna