.[ ČeskéHry.cz ].
HROT
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pcmaster

PříspěvekZaslal: 19. září 2019, 20:38:20    Předmět: Odpovědět s citátem

WOW! Tak toto bol neskutocny zazitok. Jednym slovom: EPICKE!
Cakal som, ze budem mat co napisat, ale len plytvam bajtmi, je to tak ukrutne uzasne, ze to nechapem! A je to fakt tazke ako svina Smile

SHIP IT!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dzejkob

PříspěvekZaslal: 19. září 2019, 21:00:25    Předmět: Odpovědět s citátem

Škoda - já nedávno vymlátil všechny windowsy, takže nemám žádný stroj, kde bych to mohl vyzkoušet. Ale pokud je šance to rozjet na wine, popř. protonu, tak se případně taky hlásím o test Smile

Jinak mě přišlo, že se nedávno na steamu rozjely revivaly oldschool stříleček (např. beneath dusk) takže by to mohlo mít potenciál.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Ladis

PříspěvekZaslal: 19. září 2019, 21:16:19    Předmět: Odpovědět s citátem

Nějak jsem nepochopil, kde se to dá stáhnout. Ale co se týče příběhu, tak ten ve starých hrách samozřejmě byl. Např. v Quake 2 byl ve složce hry jeden .txt soubor vysvětlující děj, na který navazuje první level, kde jsi vylezl z toho podu.

To dzejkob: Nebo můžeš pustit Windows ve virtuálce. Není třeba ho stahovat z warezu - je přímo na stránkách Microsoftu.
dzejkob

PříspěvekZaslal: 19. září 2019, 22:23:27    Předmět: Odpovědět s citátem

Ladis napsal:
To dzejkob: Nebo můžeš pustit Windows ve virtuálce. Není třeba ho stahovat z warezu - je přímo na stránkách Microsoftu.

Tak virtualizovaný windowsy jasně, ale co si pamatuju, tak to nijak zvlášť neumělo directx (pokud se něco nezměnilo) a performance byla bída. Navíc ten proton na steamu fakt překvapil - běhá v tom ledacos. Pár let zpátky jsem se vždy vrátil na windows - teď se to posunulo, běhá mi tu všechno a nahazovat windows 10 spyware už imo není žádný důvod.

Možnost stažení asi není - předpokládám jedině na pm autorovi.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Spytihněv

PříspěvekZaslal: 20. září 2019, 07:23:57    Předmět: Odpovědět s citátem

pcmaster> Ty jsi EPICKÝ! Cool

]semo[

PříspěvekZaslal: 20. září 2019, 07:55:46    Předmět: Odpovědět s citátem

Ladis byl a vždy bude EPICKÝ! Kolik let už nenapsal příspěvek a teď je tady :-). Z toho je vidět, že ta hra je fakt trhák.

Ladis: vítej doma ;-)
Aquadelic GT, Mafia II, simulátory
pcmaster

PříspěvekZaslal: 20. září 2019, 07:57:40    Předmět: Odpovědět s citátem

Keanu vzdy potesi, fakt mam mega usmev na ksichte Very Happy

Ale vazne. Pride mi to uz v tejto faze mimoriadne vyladene. Pohyb je vynikajuci, aj naklananie kamery, pocit zo strelby je super, je tam kopec drobnych peknych efektov, atmosfera, nasvietenie, vsetko je podla mojho nazoru shipping quality.

Pridat levely, otestovat... a proste vydat? :O Predstavujem si, ze na Steame si to mnoho hracov rado kupi, "len" sa o tom musi dozvediet Smile Ake mas final[izac]ne plany?

EDIT: Ladis FTW! Jeho samotne vyjadrenie v tomto vlakne je zarukou celkovej epickosti!
Spytihněv

PříspěvekZaslal: 20. září 2019, 08:02:08    Předmět: Odpovědět s citátem

ladis> Jasně, v manuálu nějaká zápletka vždycky byla, ale hra samotná nic nevyprávěla, dal jsi New Game a rovnou mohl střílet příběh nepříběh.
Demo posílám v SZ, ještě tam je hodně nedodělků na to, aby to bylo úplně veřejné Cool

dzejkob> ve Wine to zatím mrzne, ale to bude opraveno a directx není potřeba.
Spytihněv

PříspěvekZaslal: 20. září 2019, 08:20:53    Předmět: Odpovědět s citátem

pcmaster> V plánu je vydat první epizodu jako EA (9 levelů) a pak se uvidí. Termín byl do konce roku, ale už teď mohu zaručeně slíbit, že se to nestihne Laughing
Ladis

PříspěvekZaslal: 20. září 2019, 14:32:22    Předmět: Odpovědět s citátem

Nikdy jsem se úplně nevytratil. Podle historie tady píšu zhruba každý půl rok. Early Access schvaluju, kvalitativně se hra rozhodně neztratí a je to i jeden z mnoha stylů, ke kterým se indie hry vrací (retro shooter). Zrovna mám rozehranou hru Ion Fury, což je určitým zůsobem podobný (jakoby starý herní engine, ale ve skutečnosti jej hra využívá více, než v té době mohla, protože je větší výkon hardwaru - podobně u tebe jak tam máš tu přízemní mlhu/obláčky se spoustou blendovaných polygonů). V tvý hře mi trochu schází houpání nahoru a dolů (ale ne tak silné jako v Doom 2) a možnost skrčení (když už tam je skákání). PS: Líbí se mi napodobení problematického alt-tabování na jiné aplikace Smile
rezna

PříspěvekZaslal: 20. září 2019, 15:37:00    Předmět: Odpovědět s citátem

ultimatni - uplne jsem zapomnel jaky to pred 20 lety bylo Smile - zatim jsem u kone - no bojuju s nabojema Smile - da se nekde sehnat brokovnice? - protoze brokovych naboju mam tri prdele ale brokovnici ne Smile
rezna

PříspěvekZaslal: 20. září 2019, 16:00:35    Předmět: Odpovědět s citátem

kun mrtvej - level jsem obesel asi 10x - ale zelenej klic nevidim Sad
Spytihněv

PříspěvekZaslal: 20. září 2019, 16:32:36    Předmět: Odpovědět s citátem

Ladis> Houpání obrazovky jsem zkoušel, ono bývalo spíš ve 2.5D hrách sprajtových, jako je ten Ion Fury, nakonec jsem ale zůstal u Quake standardu, kde se houpe jen zbraň. Bez krčení se obešlo hodně her, ale vždycky mě to trochu nahlodá...

rezna> Jestli jsi u koně, měl bys mít žlutý klíč a tím pádem můžeš vlézt do kostela, kde je i ta brokovnice. Značení zamčených dveří podle barev klíčů se ještě musí dodělat...
dzejkob

PříspěvekZaslal: 20. září 2019, 19:06:58    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jenom potvrzuju, že pod wine to nejede a pod protonem taky ne (což je v podstatě totéž). Vypadá to skoro, že by to běhat mohlo, ale po chvíli se to zahryzne. Zkoušel jsem něco pokus omyl - ale nevím od čeho se odrazit.

Když to zkusím ve virtualizovaných oknech, tak to je pomalé a po zapnutí hry šum.

Nicméně nějakej okno-stroj v rámci i jiného testování budu muset dříve či později zřizovat, tak vyzkouším někdy posléze Smile
Spytihněv

PříspěvekZaslal: 20. září 2019, 20:33:22    Předmět: Odpovědět s citátem

dzejkob>
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

Přejdi na: