.[ ČeskéHry.cz ].
Brath: Brain and Math

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Mobilní hry, Flashové hry, Webové hry, ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
N_ck-cz



Založen: 16. 06. 2018
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: 24. červen 2018, 22:03:14    Předmět: Brath: Brain and Math Odpovědět s citátem

Ahoj.

Tuhle jsem udělal malou věc pro malé chvilky. Hra je vytvořená na Unreal Enginu 4. Steam bude snad do pár dní. Říkal jsem si, že začnu něčím malým, tak jsem redesignoval pexeso na něco jinýho. Uvnitř je šest malých miniher. Hra mi trvala přes dva měsíce. Ale to jsem dělal i věci, který jsem před tím nedělal (scripty, buildy na Macu a pod.). Dnes by to byla možná i polovina. Taky mi u toho došli peníze, ale mám ji. Build na Mac snad bude do týdne. Steam je ve shvalování.

Hra je už live na IOS:
https://itunes.apple.com/us/app/brath-brain-and-math/id1396866905?mt=8

Tu jsem udělal trailer:
https://www.youtube.com/watch?v=Vm3mt6s_3Rs

Screeny:




[/img]



Budu rád za jakoukoliv zpětnou vazbu.

Tomas Novak
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
baddeed



Založen: 24. 05. 2013
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: 18. září 2018, 07:36:09    Předmět: Wow Odpovědět s citátem

Propracovanější pexeso jsem snad ještě neviděl Smile. I když jsem jich neviděl moc. Akorát pexeso a 160 MB? Very Happy. To bude asi tou spoustou obrázku na pexesa ve velkém rozlišení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pcmaster



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1821

PříspěvekZaslal: 18. září 2018, 08:51:34    Předmět: Odpovědět s citátem

Velmi pekne, trailer dobry. 160 MB je dost na mobil. Prajem pekne predaje, gratulujem Smile
_________________
Off-topic flame-war addict since the very beginning. Registered since Oct. 2003!
Interproductum fimi omne est.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ph[]b



Založen: 04. 08. 2007
Příspěvky: 107
Bydliště: brno

PříspěvekZaslal: 18. září 2018, 19:32:49    Předmět: pexeso Odpovědět s citátem

pekne, libi se mi to Smile. je dobre zacit necim malym, presne jak pises... ikdyz jab ych asi mel nejake vytky ke grafice... Smile a osobne bych prezentoval ikonu jinak, a i screenshoty na storu... ale to je pracovni deformace, kdybys chtel poradit, pripadne pomoct, klidne se obrat Smile...
Drzim palec do dalsich her!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Mobilní hry, Flashové hry, Webové hry, ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna