.[ ČeskéHry.cz ].
Hledám pixel art grafika - české město topdown / UI

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Koupím / Hledám
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Falcan



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: 2. červenec 2020, 22:31:29    Předmět: Hledám pixel art grafika - české město topdown / UI Odpovědět s citátem

Ahoj, hledám grafika či kreativního jedince na placenou výpomoc s aktuálním projektem. Vrátil jsem se po letech ke hrám, mám nějaké komerční projekty za sebou vydané jak celosvětově tak v ČR - můžu poslat ukázky, což budu chtít i od tebe. Sám pixel art slušně ovládám, problém je čas.

Hledám někoho s touhou se nějak prosadit, máknout, být konzistentní a spolehlivý (tj. "nevypařit se"). Nehledám perfekcionismus. Jsem ochotný spolupracovat i se všestranějším člověkem, co třeba inklinuje ke grafice / UI, možná i skriptování a nemusí to být nejlepší grafik na světě.

Hru dělám záměrně hodně zjednodušeně, 16x16 tiles (ale je možno to upravit), jde o to, aby bylo poznat že jde o nějaké české reálie - zaparkovaná fabia, typická budova apod. (samozřejmě že je možné objekty rozsekat na více tiles). Mapy vytvářím v Tiled, nebyl čas vyvíjet vlastní editor.

Pracuji momentálně na projektu na pomezí hry a simulace/sandboxu..něco co by mohlo zaujmout i ne-hráče. Čas vývoje maximálně měsíce, pak vydání, nebudeme dělat žádné "nekonečné projekty" Smile Primárně pro mobily. Mám rozpracovaný prototyp v Cocos-2D, nějaké základní systému fungují.

Pokud to někoho zaujalo, ozvěte se - díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Koupím / Hledám Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna