.[ ČeskéHry.cz ].
...a co GDS 2008 - bude?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Game Developers Session
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rezna



Založen: 27. 07. 2007
Příspěvky: 2156

PříspěvekZaslal: 13. březen 2008, 14:39:31    Předmět: Odpovědět s citátem

Kula Shaker napsal:
moment moment....se tu nejak moc sklonuje ZARI...kde jsem to v debate prehledl kdyz poprve padlo zari?


na minule strance? Wink - ano bude to v zari - jeste nevim ktery vikend ale bude to v zari
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fila



Založen: 31. 07. 2007
Příspěvky: 853

PříspěvekZaslal: 16. březen 2008, 16:17:39    Předmět: Odpovědět s citátem

OndraSej napsal:
Fila> K necemu konstruktivnejsimu - treba nastrelit aspon priblizne datum a vyhlasit 'call for papers', pak by se uz o necem dalo mluvit Wink


Kdyz uz jsi to nacal, mel jsem myslenku na jeden takovy trochu narocnejsi workshop na tema "Reseni algoritmickych problemu". Predstavuju si to asi takto -- s dostatecnym predstihem (mesic az dva) se da dohromady mensi tym lidi, idealne s nejakym vzdelanim v informatice (protoze bych zde resil spis teoreticky narocnejsi ulohy), na ktere by mohl kdokoliv, kdo na GDS pojede, smerovat dotazy. Mely by to byt dotazy obecneho charakteru, tedy _ne_ na implementacni detaily (aka "na GeForce 7800 mi tento kod pracuje z nejakeho duvodu pomaleji, problem mizi u rady 8800"), aby mohli vedouci workshopu vyuzit vzdelani v matematice a teoreticke informatice, ktere treba tvurci dotazu nemaji. Ty dotazy, ktere by byly vyhodnoceny jako zajimave & ktere by vedouci dokazali zodpovedet by byly na workshopu poradne vysvetleny. Workshop by se samozrejme mohl zabyvat i aktualne polozenyma otazkama, nicmene tam jiz klesa sance, ze vedouci v takto omezenem case vymysli dobre reseni.

Takovy priklad dobreho problemu, na ktery jsem byl kdysi dotazan -- slo o soupereni dvou tymu robotu, kteri sbirali poklad na mape reprezentovane ctvercovou siti. Roboti jednoho tymu se snazili nasbirat co nejvice z pokladu a dobry zpusob, jak to udelat, bylo zablokovat cestu robotum z druheho tymu. Slo tedy o to najit co nejmensi pocet poli mapy, ktere je nutno zablokovat pro to, aby se roboti nepratelskeho tymu nedostaly ze zakladny k pokladu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OndraSej



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 765
Bydliště: Brandýs nad Labem

PříspěvekZaslal: 16. březen 2008, 16:32:28    Předmět: Odpovědět s citátem

Fila> Jasne, to by mohlo byt zajimave. Jenom nevim, jestli se nashromazdi dostatek zajimavych problemu. Ale za pokus to stoji.

Jinak ja bych mel par napadu na tema prednasky (nebo mozna radsi mensiho workshopu): AI metody, jak je ve hrach (ne)pouzivat a co s nimi (ne)jde udelat. S durazem na ty 'ne' a na rozdily mezi motivacni prednaskou o AI a praxi.

Fila napsal:
Takovy priklad dobreho problemu, na ktery jsem byl kdysi dotazan -- slo o soupereni dvou tymu robotu, ..., aby se roboti nepratelskeho tymu nedostaly ze zakladny k pokladu.


A rikalo se tomu "FIBot"? Smile
_________________
http://trionteam.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fila



Založen: 31. 07. 2007
Příspěvky: 853

PříspěvekZaslal: 16. březen 2008, 17:42:42    Předmět: Odpovědět s citátem

OndraSej napsal:
AI metody, jak je ve hrach (ne)pouzivat a co s nimi (ne)jde udelat. S durazem na ty 'ne' a na rozdily mezi motivacni prednaskou o AI a praxi.

To se me libi. Ted jen nevim, jestli na to chces sehnat prednasejiciho, nebo se toho chces chopit sam? Smile

OndraSej napsal:
A rikalo se tomu "FIBot"? Smile

Jo Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OndraSej



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 765
Bydliště: Brandýs nad Labem

PříspěvekZaslal: 16. březen 2008, 18:23:24    Předmět: Odpovědět s citátem

Fila> No, to je otazka Smile Zatim nevim o nikom, kdo by to mohl/chtel udelat, takze asi sam. Ale pokud by se k tomu nasel nekdo povolanejsi, tak se spolupraci nebo predani branit nebudu Smile
_________________
http://trionteam.net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Tutchek



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 140
Bydliště: Praha -Pankrác

PříspěvekZaslal: 17. březen 2008, 23:43:53    Předmět: Odpovědět s citátem

Fila napsal:
...


Pokud by se zaber rozsiril i na ruzne dotazy kol fyziky, "numeriky" apod (zni to vznesene, ale pritom to jsou jednoduche veci) a zdam se vam dostatecne erudovany, tak bych se hlasil do toho vaseho mudrc tymu.. Very Happy
_________________
Nemarni čas u kompu, pojď si zaběhat do lesa

function god_exists() { return false; }
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
VODA



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 1721
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: 30. srpen 2008, 12:00:53    Předmět: Odpovědět s citátem

Ach jo, já bych na GDS tak rád jel, ale nemám se tam jak dostat...a aniteď vlastně nemám žádné prachy... Crying or Very sad

Doufám, že budou tradičně záznamy, to je asi jediná možnost, jak se tam podívat...
_________________
Opravdovost se pojí s trýzní...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fila



Založen: 31. 07. 2007
Příspěvky: 853

PříspěvekZaslal: 30. srpen 2008, 16:36:48    Předmět: Odpovědět s citátem

Zaznamy tentokrat pravdepodobne nebudou, nebo alespon zdaleka ne ze vsech prednasek. Takze doporucuju prijet...

To je Brno tak nedostupna lokalita?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VODA



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 1721
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: 30. srpen 2008, 18:57:56    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro mě bohužel ano...

1) jsem až z Písku (Jihočeský kraj)
2) nemám prachy na autobus či vlak, páč vše cpu do splátek na notes
3) rodiče už nejsou ochotný mě tam vzít

No doufám, že budou záznamy alespoň z těch dobrých přednášek...

Jinak, budou trička? Very Happy
_________________
Opravdovost se pojí s trýzní...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jack M.A.X.



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: 30. srpen 2008, 19:04:41    Předmět: Odpovědět s citátem

Byla by to škoda, kdyby záznamy přednášek nebyly. Já taky pravděpodobně na GDS nebudu. Ne, že bych nechtěl, ale během školy mám víkendový melouchy. Takže by mi záznamy přišly celkem vhod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zapytchu



Založen: 08. 08. 2007
Příspěvky: 351
Bydliště: čechy i chacharov

PříspěvekZaslal: 30. srpen 2008, 19:08:33    Předmět: Odpovědět s citátem

A jaka navstevnost se ocekava tento rocnik ? Kdyz se o tom zacina mluvit az ted a ma to byt na zari, tak ja dost pochybuju o tom, ze tam nacpete i jiny lidi, nez z fora C-H.cz :-/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komm



Založen: 18. 11. 2007
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: 30. srpen 2008, 19:22:19    Předmět: Odpovědět s citátem

juchu ja tam budem 1. krat...

inak mne brno vyhovuje,.. vsak z bratislavy za hodinu aj nieco a som tam.. Smile

tesim sa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
goddard



Založen: 06. 11. 2007
Příspěvky: 175
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 31. srpen 2008, 00:16:23    Předmět: Odpovědět s citátem

ahoj. byl by zajem o prednasku na tema javafx? celkove co to je, proc to je, jak se v tom pise, nejake ukazky a vyhled do budoucna Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Kuka



Založen: 31. 08. 2008
Příspěvky: 2
Bydliště: Bratislava, Slovakia

PříspěvekZaslal: 31. srpen 2008, 10:51:54    Předmět: Odpovědět s citátem

Hlasim sa! Ja mam zaujem.. Very Happy


PS: Myslim, ze by bolo uz nacase upnut aspon predbezny zoznam seminarov... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
goddard



Založen: 06. 11. 2007
Příspěvky: 175
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 31. srpen 2008, 11:07:22    Předmět: Odpovědět s citátem

@kuka: souhlas
za 14 dni to zacina a krome toho co fila sdelil v clanku toho moc neni znamo. *nervous*
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Game Developers Session Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 3 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna