.[ ČeskéHry.cz ].
PacIn: Nermessova pomsta - Vydáno
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 26. říjen 2010, 08:19:16    Předmět: Odpovědět s citátem

franz: Mluv za sebe, já na to ještě nenarazil Smile

Demo není, jen trailer? Jak je to s obtížností, je volitelná, můžou to hrát děti (5 let)? Sobě bych si to asi nekoupil Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
VODA



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 1721
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: 26. říjen 2010, 09:49:33    Předmět: Odpovědět s citátem

Už jsem si dlouho nic nekoupil a na PacIna jsem se už dlouho těšil.
Mně se to ze screenu i z videa moc líbilo, a pokud je to tak propracované jak předpokládám, tak to bude určitě dobrá investice... Wink
_________________
Opravdovost se pojí s trýzní...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fiola



Založen: 06. 08. 2007
Příspěvky: 85
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 27. říjen 2010, 08:21:35    Předmět: Odpovědět s citátem

Hru nedoporučuju pro pětileté dítě Smile. Leda, že by ti nevadila asistence u pár akcí. Ale je fakt, že moje osmiletá ségra to dává s přehledem. Má problémy u PacMan režimu. Těžko říct, osobně bych se bál to kupovat, pokud to nebudeš hrát Smile.

Demo není.

Voda: díky! věřím, že tě hra nezklame Smile.
_________________
Creating a game from my whole life.
[Twitter] LinkedIn] [Facebook]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 27. říjen 2010, 09:50:26    Předmět: Odpovědět s citátem

Škoda škoda, ten český dabing by byl právě super deviza pro děti, co ještě neumí číst. Syn sice hrává kdejaké flashovky a nápisy typu "START", "NEXT", "SELECT", "Press X" apod. už dešifruje, ale není to ono... stejně tak Ice Age 3 jen s EN zvukem mu moc nedá
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fiola



Založen: 06. 08. 2007
Příspěvky: 85
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 1. prosinec 2010, 01:19:15    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrá zpráva pro Mema, možná Smile ... můžeš dát synovi vyzkoušet demoverzi, zda se mu bude líbit Wink ...

__________________________________________


Tisková zpráva: Vyzkoušejte si hru PacIn: Nermessova pomsta v demoverzi!

Dne 1. prosince 2010 české nezávislé studio FiolaSoft.cz oznámilo vydání demoverze hry PacIn: Nermessova pomsta pro PC. Po téměř necelých dvou měsících prodeje si tak mají možnost hráči nejprve pořádně hru vyzkoušet a až poté se rozhodnout, zda koupením podpoří další vývoj studia.

Demoverze PacIn: Nermessova pomsta Vám nabídne první dvě kapitoly a to v nezkrácené podobě. Budete tak moci vyzkoušet hned několik hlavních módů a zároveň pochopit začátek pohádkového příběhu. Ten vypráví o zajetí vesnice PacInů zlým vládcem temnoty Nermessisem, který se snaží získat magickou sílu společně s jeho komplicem Diegem. V prologu se tak setkáte s řadou úkolů, které budete muset v roli hlavního hrdiny Luzira pro ostatní obyvatele města PacInů vyřešit. Ve druhé kapitole se seznámíte s klasickým pacman módem, kde už je hra o dost akčnější a na závěr dostanete možnost prověřit vaše mozkové závity v jedné z logických miniher. A to vše s odhadovanou herní dobou dvě hodiny!

PacIn: Nermessova pomsta se prodává už od 15. října 2010 v kompletní české verzi
za cenu 150,- Kč pro ČR a 7 Euro pro SR. Hru lze zakoupit pouze přes www.pacin-hra.cz.

Více informací o hře najdete zde: http://www.pacin-hra.cz nebo na oficiálních facebookových stránkách http://www.facebook.com/pacin.cz

Demoverze je volně stažitelná zde (250 MB)

Trailer na novou demoverzi hry
_________________
Creating a game from my whole life.
[Twitter] LinkedIn] [Facebook]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
VladR



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 1322
Bydliště: Greater New York City Area

PříspěvekZaslal: 1. prosinec 2010, 21:20:18    Předmět: Odpovědět s citátem

Dvesto

Padesiat

MEGA



To nebudem stahovat ani omylom.




To akoze preco ?!? V akom formate mas audio ? XML ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
frca



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1552

PříspěvekZaslal: 1. prosinec 2010, 22:08:23    Předmět: Odpovědět s citátem

Mně to nejede. Instalátor spadne. Mám wine wine-1.1.42. Uvažovali jste o vydání zazipované verze dema (bez instalace)?
VladR: Do you use AOL? Don't use AOL, it's a part of the problem Wink
_________________
www.FRANTICWARE.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
franz



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 1325

PříspěvekZaslal: 1. prosinec 2010, 22:24:14    Předmět: Odpovědět s citátem

VladR napsal:
To nebudem stahovat ani omylom.


Velikost je adekvátní, nejvíce z toho zabírá hudba (sice jsou to nějaké midi překonvertované do mp3, ale je toho 100 MB a 36 skladeb). Pak 60 MB wmv animací (ačkoliv nic pro hru, jen znělky týmů a trailer na hru), 50 MB dabingu a samotná hra má tak 20 MB Smile

Ale i tak to TY obejdi obloukem, protože to má neúměrně malý framerate vzhledem k tomu, jak to vypadá (2D) mi to jede 10-20 FPS na Intel i7, 4G RAM, 1G GPU, DX11, kde AAA hry běhají na full detaily Wink Nevím jak je to udělané, ale od pohledu by takových 900 FPS na stejné konfiguraci bylo reálných :/ Sice na hru těch 20 stačí, ale prostě to působí nezdravě.

---

Moje poznatky (lépe později než nikdy Smile)
- ovládání není moc příjemné a je takové neohrabané, zasekávám se o jiné postavy, taky se správně "naštelovat" k někomu, když s ním chci mluvit, odklikávám rozhovory enterem, což mnohdy vyvolá dialog od začátku, pokud zrovna skončí atd.
- při vstupu na další obrazovku, kde jsou další chodící panáci, mi chvíli trvá zorientovat se, který z nich jsem já
- na rozhovorech mi strašně vadí, že se spustí dabing a opožděně na to titulky (rád poslouchám dabing a čtu souběžně)
- k pixelartu mi nesedí ty různé blendingy a motionblur efekty, ale to už jsem tu snad psal, taky alt+f4 netřeba zmiňovat
- celkově jako vaše první větší hotová hra je to pěkné, na druhou stranu veškeré superlativy kolem mi upřímě přijdou trochu nadsazené :/

Líbí se mi dabing, hudba se taky dobře poslouchá. Taky obdivuju tu početnou komunitu, kterou jsi kolem hry vybudoval. Když dá někdo plnou verzi na ulož.to, sama komunita si vykřičí u správců serveru výmaz, to je dost nevídaná věc!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VladR



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 1322
Bydliště: Greater New York City Area

PříspěvekZaslal: 2. prosinec 2010, 00:29:58    Předmět: Odpovědět s citátem

frca napsal:
Mně to nejede. Instalátor spadne. Mám wine wine-1.1.42. Uvažovali jste o vydání zazipované verze dema (bez instalace)?
VladR: Do you use AOL? Don't use AOL, it's a part of the problem Wink

Co s tym ma AOL ? A nie, AOL nemam. Nie je dolezite, ci mam 8MBit net alebo 80 MBit. Proste DVESTO PATDESIAT MEGABAJTOV na klon Pac-Mana je absurdne. To je vsetko.


franz:

Dakujem, ze si ma varoval pred potencialnym infarktom z frameratu, ktory by ma urcite cakal po pripadnom neuvazenom otestovani. Mas to u mna Wink

I ked, tazko mi teraz urcite, kde presne konci u teba ironia a kde je realita, takze si tym frameratom nie som celkom isty, ci si este robis srandu, alebo uz pises vazne ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vivi



Založen: 24. 04. 2010
Příspěvky: 16
Bydliště: Opatovice nad Labem

PříspěvekZaslal: 2. prosinec 2010, 21:14:52    Předmět: Odpovědět s citátem

když vám to padá tak si to stáhněte z Hrej.cz, já si to stáhl odtamtuď a na první pokus to vyšlo Smile
_________________
Můžete mě najít jinak pod jménem CzechRPGManiak.
Pracuju v RPG Makeru a snažím se naučit v nějakem 3D Game enginu.
Nejsem žádný profesionál tak to tak berte.
Děkuju Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
frca



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1552

PříspěvekZaslal: 2. prosinec 2010, 22:54:12    Předmět: Odpovědět s citátem

Vivi, víš ty vůbec, co je to wine? Kdybys to věděl, tak by ses nedivil, že to padá Wink
_________________
www.FRANTICWARE.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fiola



Založen: 06. 08. 2007
Příspěvky: 85
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 7. leden 2011, 12:28:37    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,
Franzi! Díky moc za reakce na hru. Vážím si toho. Všechny poznatky si beru a v týmu je probereme.

Hra je dosti velká, ale nutno říct, že je prostě hodně velká. Souhlasím s tím, že demo je přehnaně zbytečně velké co do velikosti MB - ale to právě kvůli těm věcem, že je to dost osekané z plné verze (která nemá o mnoho víc MB než DEMO, které musí naopak obsahovat pomalu všechno hlavní).

Není to jen klon PacMana. Na druhou stranu uznávám, že na tom jsou vidět velké designérské nedostatky a pracujeme na jejich vyplenění. Rovněž se jich snažíme u dalšího projektu vyvarovat. Pracovat na tom. Právě proto je nám taková kritika při chuti Smile. Byť to neradi slyšíme.


Co se týče 20 FPS - počkat, to jako vážně jsi měl 20 FPS? To je nějaké divné ne? Ta hra má omezovač na 30. Ale na i7 - jede regulérně 900+ FPS automaticky Very Happy na plnohodnotný detaily snad s každou grafickou kartou - i integrovanou.

To musela být nějaká chyba :/.
Jenom tak pro jistotu - nemáš náhodou ve složce s PacInem errorlog, který má mega moc chyb? Pokud ano, tak jsi stáhnul asi špatné demo Sad. Ono bylo na různých serverech víc verzí. Nechápu proč.


ad. hudba - konvertovaný midi to fakt nejsou - ale chápu, že to tak někdy zní, používali jsme starší nástroje pro navození retro efektu Very Happy

ad. frca: Proč se to snažíš pustit na Linuxu? Tam nemá PacIn co dělat Very Happy. A na Linux fakt nic optimalizovat nebudeme. Ani instalačku, ani demo, ani plnou verzi.
_________________
Creating a game from my whole life.
[Twitter] LinkedIn] [Facebook]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
gindar



Založen: 05. 10. 2007
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: 7. leden 2011, 12:44:14    Předmět: Odpovědět s citátem

Fiola napsal:
ad. frca: Proč se to snažíš pustit na Linuxu? Tam nemá PacIn co dělat Very Happy. A na Linux fakt nic optimalizovat nebudeme. Ani instalačku, ani demo, ani plnou verzi.


Neveselý přístup Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
frca



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1552

PříspěvekZaslal: 7. leden 2011, 13:56:21    Předmět: Odpovědět s citátem

Fiolo, vzpomínáš?
Fiola napsal:
frca: V pohodě PacIna rozjedeš i na Linuxu. Dnes už ano. + Není vyloučená ani Mac verze. Ale to předbíhám.

viz link
Takže došlo k náhlému, nečekanému obratu? Razz
Mám-li však být upřímný, vaše hra nespadá do mých nejoblíbenějších žánrů, takže mě to až tak nemrzí (pokud vůbec Wink ).
_________________
www.FRANTICWARE.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Marek



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1782
Bydliště: Velká Morava

PříspěvekZaslal: 7. leden 2011, 17:41:13    Předmět: Odpovědět s citátem

gindar napsal:
Fiola napsal:
ad. frca: Proč se to snažíš pustit na Linuxu? Tam nemá PacIn co dělat Very Happy. A na Linux fakt nic optimalizovat nebudeme. Ani instalačku, ani demo, ani plnou verzi.


Neveselý přístup Sad


Však je to stejně v game makeru, tam ani nic optimalizovat nejde. Wink
_________________
AMD Open Source Graphics Driver Developer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna