.[ ČeskéHry.cz ].
1987-Zootytown
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tito100



Založen: 27. 02. 2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: 27. únor 2008, 18:25:08    Předmět: 1987-Zootytown Odpovědět s citátem


1987
Zootytown


Domovská stránka

Jedná sa o Neobvyklú budovateľskú stratégiu. Úlohou hráča bude prevziať úlohu správcu mesta. Starať sa o občanov, aby mali vyštudovanú čím najväčšiu školu, v hre budú 3 typy -základná, stredná, vysoká, a podľa toho akú školu vyštudujú sa zamestnajú a podľa toho budú šťastný.Keď budú ľudia šťastný tak si nájdu partnerovu a ak budete naozaj dobrý starosta a ľudí nebude stráchať chudoba tak začnú aj produkovať potomkov, kupovať si autá, míňať viacej peňazí v podnikoch a tak budú môcť podniky viacej odvádzať do mestskej pokladnice, a vy budete môcť postaviť vysoké školy aby sa študenti mohli vyučiť, tým prísť do vášho mesta nový investori a postaviť veľkolepé firmy ktoré znova zamestnajú vysokoškolákov a vám tá firma zase bude môcť odvádzať viacej peňazí, Ale musíte si dávať pozor. lebo tak ako sa ľudia rodia tak aj umierajú. a ak nebudete dobrým starostom tak ľudia nebudú mať potomkov a vaše mesto začne pomaly vyľudňovať. Snažím sa systém hru navrhnúť tak aby sa čím najviac podobal aktuálnemu živote

news 27.4.2008
Bol vymenený Hlavný HUD . prosím o reakcie naň.

Stav:
- grafika 95%
- program 80%
- hudba/zvuk 20%

Ďalšie screeny :
Nový HUD [NEW]27.4.2008
Priamy screen z hry 1 14.40208
Ukážka z prípravy videa 14.40208



Naposledy upravil tito100 dne 3. květen 2008, 12:44:24, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nou



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1047

PříspěvekZaslal: 27. únor 2008, 18:54:18    Předmět: Odpovědět s citátem

grafika pekna. nebolo by uz nejake video z hry ako sa to hybe?? inak vyzera to nieco ako sim city

PS: nie sme na warez fore tu mozes dat priamy link.
_________________
Najjednoduchšie chyby sa najtažšie hľadajú.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Houp



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 672

PříspěvekZaslal: 27. únor 2008, 19:28:14    Předmět: Odpovědět s citátem

grafika moc hezká.. taky jsem pro video..
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
franz



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 1325

PříspěvekZaslal: 27. únor 2008, 19:43:45    Předmět: Odpovědět s citátem

nou napsal:
vyzera to nieco ako sim city


spíše transport tycoon Rolling Eyes


jestli ty autíčka jezděj a lidičkové hýbou, tak je to luxus
mohu vzhled města nějak přímo ovlivňovat (stavět si sám), nebo jen měním nějaké hodnoty a tím se mi mění i město?
obrázky vypadají na render
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tito100



Založen: 27. 02. 2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: 27. únor 2008, 19:47:15    Předmět: Odpovědět s citátem

však koli tomu linku som sa skoro na tento príspevok vykašlal. proste mi to nefungovalo. naholilo link aj z tagami[link] . a neviem prečo
vzdeo. tak to ma ešte nenapadlo. ale hádam tak o týžden, 2 ho spravým a hodím. zatial neni z čoho spraviť kedže to ešte neni v hratelnej podobe, je to rozkúskované.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hunter



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 544

PříspěvekZaslal: 27. únor 2008, 20:12:22    Předmět: Odpovědět s citátem

Hraje ten rok 1987 ve hře nějakou roli, nebo je tam jen proto, aby tam mohly být oprýskaný paneláky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tito100



Založen: 27. 02. 2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: 27. únor 2008, 20:14:22    Předmět: Odpovědět s citátem

franz napsal:
.....mohu vzhled města nějak přímo ovlivňovat (stavět si sám), nebo jen měním nějaké hodnoty a tím se mi mění i město?
obrázky vypadají na render

takže pár info:
vašou úlohou bude len stavať. a tým ovlivnujete celú hru. nebudú tam niejaké špeciálne a zložité nastavenia ako v simcity . len stavanie. budete si môcť počas hry klikať na dom a tak zistiť aký ludia tam žijú, ako sa majú, čo im chýba, ako daleko chodia do školy, a podla toho postaváte školu, budovi pre prácu, zábavné strediská. populácia bude virtuálna, nebude len počet ludí . ludia búdú žiť. chodiť do školy, do práce, milovať sa, zakladať si rodiny, rodiť potomkou. tie autá budú tiež virtuálnem to jest nebud chodiť bezhlavo. ale budú mať cieľ, v aute budú sedieť ludia ktorých mená si zistíte po kliknuté na auto. z chodcami to bude rovnako
teda malo by to tak byť, k autám a chodcom som sa ešte nedostal. ale všetko ostatné je už spravené a funkčné.
hádam ste pointe pochopily Smile
vopred vdaka za prejavený záujem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tito100



Založen: 27. 02. 2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: 27. únor 2008, 20:51:17    Předmět: Odpovědět s citátem

Hunter napsal:
Hraje ten rok 1987 ve hře nějakou roli, nebo je tam jen proto, aby tam mohly být oprýskaný paneláky?

no ide o to ....
Trošku z hystórie:
Programingu sa venujem od 7 rokov. v 7 som spravil prvý kresliaci program v basicu na Amige 1600+ . potom som začal mať v škole problémi z gramatikou(ako ste si asi všimly Embarassed ) a tak moja kariéra na čas skončila. potom v 16tich som si kúpil comp a tak som začal zháňať niečo ako basic a natrafil som na Game maker. a tak som začal skúšať. medzy tým chodil do školy a tak nemal moc času. až v roku 2005 som sa pustil konečne do normálnej hry . nemohol na napadnuť názov. a tak ma napadol názov 30.3 1987, prečo? lebo som sa vtedy narodil. ale ako čas plinul tak som hru zdokonaloval až sa mi prestala páčiť mspaintová grafika a tak som spravil novú pixelartovú. ale ako čas plinul moje skúsenosti z programingom naberali a tak som zdokonalil hru že už ani ta pixelova grafika sa mi nepáčila, a tak som spravil novú ktorú vidíte teraz a je už finálna, ale zase bola grafika moc super a tak som prepísal všetky scripty a zachoval len názov hry a pointu že ludia budú mať svoje mená. a tak som sa dostal k dnešnej fázi kde som sa rozhodol porjekt zverejniť viac ako len na (vch) .
tejto hre som venoval 3 roky života, nespočetné množstvo hodín vývoja, kedže v gm spraviť niečo podobné je o hlavu. a v neposlednom rade aj dosť hodne penazí. a aj preto plánujem dokončiť hru čím skôr, to jest asi do 2-3 mesiacou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kula Shaker



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: 27. únor 2008, 21:03:07    Předmět: Odpovědět s citátem

Moc hezky:) btw budu moc sledovat jak se ten baracek stavi a nebo tam bude jen neco ve stylu Building in progres?:)Mimochotem, linky do code:)
_________________
http://3dcizek.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tito100



Založen: 27. 02. 2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: 27. únor 2008, 21:27:54    Předmět: Odpovědět s citátem

Kula Shaker napsal:
Moc hezky:) btw budu moc sledovat jak se ten baracek stavi a nebo tam bude jen neco ve stylu ?:)Mimochotem, linky do code:)

budú tam len rovno postavané. viem že je to chyba. ale to by uč bolo moc veľa na gm. už teraz je v hre cez 200 spritou .
o tom code som už písal. nechcelo mi to fungovať do url
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hunter



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 544

PříspěvekZaslal: 27. únor 2008, 21:39:40    Předmět: Odpovědět s citátem

No já se ptal proto, že v roce 1987 byly jiný možnosti, jiný priority a jiný nástrahy ať už sabotujícího lidu nebo vedení strany než jsou dnes.
Tak jen jestli s tím počítáš, nebo jde prostě jen o ten kabátek a stylizaci (já sám si samozřejmě z roku 1987 nepamatuju nic, byly mi 2 roky, ale tak nějak to předpokládám).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tito100



Založen: 27. 02. 2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: 27. únor 2008, 21:47:38    Předmět: Odpovědět s citátem

Hunter napsal:
No já se ptal proto, že v roce 1987 byly jiný možnosti, jiný priority a jiný nástrahy ať už sabotujícího lidu nebo vedení strany než jsou dnes.
Tak jen jestli s tím počítáš, nebo jde prostě jen o ten kabátek a stylizaci (já sám si samozřejmě z roku 1987 nepamatuju nic, byly mi 2 roky, ale tak nějak to předpokládám).

vydíš. to ma nenapadlo. a dobrý nápad. ak by sa našiel taký človek čo si to pametá tak by som mohol uvažovať o tom že do dám do systému.díkes za radu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MD



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 437
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 28. únor 2008, 09:47:31    Předmět: Odpovědět s citátem

tito100 napsal:
vydíš. to ma nenapadlo. a dobrý nápad. ak by sa našiel taký človek čo si to pametá tak by som mohol uvažovať o tom že do dám do systému.díkes za radu Smile

No to bys musel prehodnotit filosofii cele hry Wink Ono vubec mi to prislo, ze tve mesto bude hodne utopicke (vsichni jsou stastni, staci chodit do skoly a do mesta hned prijde super firma, ktera lidem nabidne super praci, pak jsou lidi jeste stastnejsi, zamilovani a maji kupu deti, atd...) Tedy radikalne jina situace nez za komunistu Wink , svoboda studovat, pracovat, nakoupvat byla tehdy hodne pokrivena. A takhle idilicky to nefunguje ani dnes.
No me napadlo ze bys treba mohl uplne pozmenit historii a opravdu zavest Utopisticke zrizeni - rekneme, ze se to komunistum povedlo a vytvorili idealni stat. (Nemusis to resit do detailu a vysvetlovat, jak je to mozne ...)

Jinak Screeny vypadaji moc hezky, tak drzim palce do dalsiho vyvoje.
_________________
- play with objects - www.krkal.org -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
OGI



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 323

PříspěvekZaslal: 28. únor 2008, 09:56:18    Předmět: Odpovědět s citátem

vypada to moc hezky, dobra prace, jen mala poznamka na okraj: nikde jsem si nevsiml ze by autor psal ze se to odehrava v cechach a stylem archytektury nekterych domu to ani tak nevypada, proc se tu probiraji komunisti?
_________________
******************************************
Don't just create another game, try to tell a story.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tito100



Založen: 27. 02. 2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: 28. únor 2008, 17:03:32    Předmět: Odpovědět s citátem

OGI napsal:
.... nevsiml ze by autor psal ze se to odehrava v cechach a stylem archytektury nekterych domu to ani tak nevypada, proc se tu probiraji komunisti?

ono no sa to odohráva na Slovensku Smile .a archytektúra tak vypadá .
MD napsal:
.... ......

tam určite nebude tak jednoduché spraviť ludí spokojnýmy. ale zatial to ani nemá nič spoločné z komunistami. a chcel by som to tam dať ale ani náhodou si neviem predstaviť čo sa vtedy odohrávalo. ale skúsim sa poradiť matky Very Happy
prinášam HUD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna