.[ ČeskéHry.cz ].
Jednou nohou v pekle
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
devillante



Založen: 14. 08. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: 10. březen 2008, 12:33:13    Předmět: Jednou nohou v pekle Odpovědět s citátem

Jednou nohou v pekle
Jedná se o komixově laděnou 2D skákačku navazující na tradici vynikajících plošinovek firmy Apogee. Groteskní příběh je situován do Libye roku 2009. Ve hře se hlavní hrdina proběhne 8 levely ve 2 různých prostředích. K dispozici má až 5 různých zbraní (např. pulsní puška z vetřelce) a granáty. Před jeho hlaveň se postupně postaví stovky nepřátel rekrutovaných ze 4 různých obranných složek země. Původní hardcore obtížnost je pro mladé hráče odlehčena možností uložit rozehranou hru. Hra je koncipována tak, aby byla jednoduše modifikovatelná samotnými hráči.

Hra je před dokončením. Vývoje se účastnili Honza Beneš, Honza Binder, Tom Caithaml, Luk Kopenec a Evelína Gabasová.



Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vionsoft.Ondrash



Založen: 23. 08. 2007
Příspěvky: 261
Bydliště: Beskydy a Archamonský svět

PříspěvekZaslal: 12. březen 2008, 11:07:36    Předmět: Odpovědět s citátem

jestli to bude tak hratelne jako super skakacky od Apogee (treba Comm.Keen, nebo Secret Agent pokud si dobre pamatuju Smile ) bude to super ! hlavne pozor na ovladani, to je klicove Wink

ke grafice: v pozadi na stene by mohly byt okna a dalsi graficke prvky vetsi aby to nepusobilo tak prazdne... barely se mi libi Smile
_________________
vionsoft.ondrash http://www.archamon.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
agile



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 257

PříspěvekZaslal: 13. březen 2008, 12:50:35    Předmět: Odpovědět s citátem

vypada to zajímavě, ale grafika je opravdu slabá a hrozně neosobní Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
michaldawn



Založen: 26. 02. 2008
Příspěvky: 6
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: 13. březen 2008, 15:00:38    Předmět: Odpovědět s citátem

nechci tvrdit, ze je grafika super, ale rozhodne nesouhlasim, ze je neosobni. Podle me do ni autor dal urcite neco ze sebe. Minimalne postavicky Wink
_________________
Squadra Moravia
http://www.dvorakmichal.eu - osobní stránky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
OGI



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 323

PříspěvekZaslal: 13. březen 2008, 15:13:19    Předmět: Odpovědět s citátem

heh kdyz sme u postavicek ten hlavni hrdina ma xicht jak jedna postavicka z family guye Very Happy
_________________
******************************************
Don't just create another game, try to tell a story.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hunter



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 544

PříspěvekZaslal: 13. březen 2008, 16:55:11    Předmět: Odpovědět s citátem

Postavičky vypadají skvělě, UI je taky hezký, prostředí chybí kontrast, je to jakoby pořád barvama se stejnou staurací a světlostí.

OGI> Glenn Quagmire? Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
devillante



Založen: 14. 08. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: 13. březen 2008, 17:55:10    Předmět: Odpovědět s citátem

Neosobní grafika bych já neřekl. Evelína si našla svůj komixový styl, který se nám všem líbil. Co se týče kontrastu a sytosti, máte bohužel pravdu. Chyba je na mé straně. Jako project designer jsem se měl postarat o to, aby to bylo lepší. Dodělávám levely, já osobně dávam dokončení hry tak 14 dní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OGI



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 323

PříspěvekZaslal: 13. březen 2008, 20:25:34    Předmět: Odpovědět s citátem

hunter: hell yeah Very Happy
_________________
******************************************
Don't just create another game, try to tell a story.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
DespeRadoX



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: 13. březen 2008, 20:48:36    Předmět: Odpovědět s citátem

2Hunter: naopak kontrast by som neriesil,farebnost a styl grafiky posobi velmi dobre (neviem ako by som to lepsie vyjadril, proste ziadne excesy ze toto tak a toto inac), je iste co vylepsovat , hlavny problem su len tie velke prazdne plochy. Postavicky do tohoto prostredia moc nezapadaju, ale to sa urcite vyriesi Smile. Jedine co mi vyslovene bije do oci je GUI, sice vyzera dobre, ale akosi mi nesedi tou grafikou okolo , na druhu stranu dolezita nakoniec bude hratelnost.
Fandim, vypada to dobre.
_________________
http://www.touchgames.eu/
http://playito.com
TW: @Despo100
Space Merchants Online ...zruseny, pracujem na mobilnej verzii space merchantu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mytom



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: 14. březen 2008, 13:19:32    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty první dva obrázky se mi líbí. Jen bych možná šoupnul něco do těch prázdných míst ve "zdi", ale to by ani tak nevadilo. No jen mi trochu vadí ten podzemní bunkr -tipuju. Je na můj vkus laděn až moc do šedé. Jasný ono to tak i v bunkrech vypadá Smile , ale alespoň bych pozměnil ty vojáčky, přijde mi že strašně splívají s okolím a jen jim vykukují ksichtíky Very Happy . Udělat nějakou bunkr guard Wink . Jinak hlavní postavička vypadá hustě, sice nevim co si vzala, ale určitě to nebylo menší než malé množství Razz

Naposledy upravil Mytom dne 14. březen 2008, 13:24:23, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vozka



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 229

PříspěvekZaslal: 14. březen 2008, 16:02:43    Předmět: Odpovědět s citátem

Vypadá to pěkně a pokud se vám hratelností podaří přiblížit ke stylu Apogee, bude to určitě super. Dal bych ale bacha na již několikrát zmiňovanou prázdnost prostředí - zrovna hry od apogee totiž vždy vynikaly velmi zaplněným (pro někoho možná) level designem a výraznou grafikou (ono tehdy to vzhledem k počtu barev nešlo o moc jinak, ale nějaký osobitý styl na tom rozhodně znát je).

Zkusíme si menší srovnání podzemní základny:
http://www.mobygames.com/images/shots/original/1054821714-00.gif
http://www.musiczone.cz/temp/3.jpg

Schválně, kdo uhádne co je špatně? Wink (ne, rozlišením to není)
Vaše grafika je hezky jemná, ale ještě jí do dokonalosti kus chybí. Pokud se ale podaří s tím něco udělat, budu se na Jednou nohou v pekle těšit, oldskool plošinovky mě vždycky tak trochu fascinovaly Smile .


EDIT: Obrázek nefungoval, fujki. Jednalo se o screen ze Secret Agenta, linkovaný odsud: http://www.mobygames.com/game/dos/secret-agent
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
franz



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 1325

PříspěvekZaslal: 14. březen 2008, 21:32:15    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to dost podobné zaniklé hře KOS: Vzestup Vládce Qrepu a celkově jsou si tyhle "dlaždicové" GM hry všechny dost podobné.. čím to?
Na Apogee hratelnost se těším, avšak zůstávám raději skeptický Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mytom



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: 14. březen 2008, 23:10:26    Předmět: Odpovědět s citátem

No já vlastně při slovu Apogee ani nevim vo co de. Je možný že jsem to hrál jako kluk, kdy mě názvy nezajímaly, ale bojím se, že ne. Asi se budu muset "dovzdělat".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
devillante



Založen: 14. 08. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: 15. březen 2008, 00:20:57    Předmět: Odpovědět s citátem

V GM to není. Nejsme prasata. Navíc bychom za GM asi nedostali na MFF vůbec kredity. C++ & ClanLib.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spark



Založen: 15. 08. 2007
Příspěvky: 83
Bydliště: Brno & Bratislava

PříspěvekZaslal: 15. březen 2008, 02:58:42    Předmět: Odpovědět s citátem

to Mytom: Apogee sa spaja so starou dobrou klasikou, malokto vsak uz teraz tusi ze stoja napr. aj za Duke Nukemom ci Prey...proste stale ziju Wink Apogee figuroval predtym hlavne ako vydavatel, pokial si dobre pamatam tak Commandera Keena robil Tom Hall z id softu, rovnako oni vydali aj Wolfenstein 3D. Proste kvalitka Smile
_________________
AlternativA
Fineway Studios | GDS09 | Game Access
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna