.[ ČeskéHry.cz ].
Červený trpaslík - ztracený robík :: 3D bludiště
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dolly



Založen: 17. 06. 2008
Příspěvky: 11
Bydliště: Czech republic

PříspěvekZaslal: 17. červen 2008, 20:56:43    Předmět: Červený trpaslík - ztracený robík :: 3D bludiště Odpovědět s citátem

Nová hra od LMS Software (mylms.ic.cz) z prostředí Červeného trpaslíka - vymotejte se z bludiště se ztraceným Robíkem

Hra je kompletně programovaná v programovacím nástroji Petr (www.gemtree.cz)

Bude se jednat o 3D "bluďišťovku" ve které budete jezdit s Robíkem a hledat východ.

Ve vývoji od : 13.6.2008
Předpokládané ukončení vývoje : léto 2008
Ukončení vývoje : [zatím nedokončeno, pracuje se na tom]


menu hry


zatím nedodělané prostředí

17.6.08
Počet levelů : zatim neznámý
Program : 70%
Grafika : 50%
Zvuky : 50%

22.6.08
Počet levelů : zatim neznámý
Program : 80%
Grafika : 70%
Zvuky : 50%
- pořešil jsem ukládání, nastavování a intro.
- žádná sláva, ale může bejt i hůř Very Happy
- je toho ještě dost Sad

1.8.2008
Počet levelů : zatim neznámý
Program : 90%
Grafika : 80%
Zvuk : 50% (nemáte někdo zvuk robíka???)


Naposledy upravil dolly dne 1. srpen 2008, 21:50:36, celkově upraveno 5 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Virus



Založen: 14. 09. 2007
Příspěvky: 53
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: 17. červen 2008, 21:34:03    Předmět: Re: Červený trpaslík - ztracený robík Odpovědět s citátem

Surprised) Mr. Petr to rád vidím Smile... Jsem rád že si se pustil do nového projektu. Může to být prča, navíc když to bude dělané v Petrovi. Jsem zvědav na kvalitu a jak se ti povede ovládání atd.. No rozhodně se těšim a přeju hodně štěstí Wink
_________________
http://un-team.net
Bez peněz do hospody nelez!, život je boj I/II, Tajemná ves v EsMandelu :]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
dolly



Založen: 17. 06. 2008
Příspěvky: 11
Bydliště: Czech republic

PříspěvekZaslal: 17. červen 2008, 21:59:04    Předmět: projekty LMS Software Odpovědět s citátem

No tohle není můj jedinej projekt. Většinou mám víc rozdělanejch her/programů. Jenže to moc nezveřejňuju, protože kolikrát ani nevim jestli to dodělám. Někdy je program vytvořejen tak rychle že projekt na dva dny nemá ani cenu zveřejňovat a prostě to "vydám". Na mojí stránce http://www.mylsm.ic.cz jsou všechny moje programy a hry. Her je teda zatím minimum (tohle je asi pátá). A zároveň první zveřejněná na České-hry.cz. Doufám že se mi ji podaří co nejrychlejc dodělat aby si ji případní zájemci mohli zahrát Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hunter



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 544

PříspěvekZaslal: 17. červen 2008, 22:14:07    Předmět: Re: projekty LMS Software Odpovědět s citátem

dolly napsal:
Doufám že se mi ji podaří co nejrychlejc dodělat aby si ji případní zájemci mohli zahrát Cool

Radši ji udělej dobře než rychle.
Chystá se nějaké ozvláštnění jednoduchého procházení bludiště? Podle mě k tomu extrémně známá seriálová předloha docela vybízí ... dejte tam hudbu Jamse Lasta a ... ne, nedávej tam hudbu Jamse Lasta.

Tak mě napadá, víš co by mohlo být zajímavější? Cesta potrubím ve zvětšujícím se Kosmikovi ze Zpátky v červeném III. Byl by to aspoň adrenalin (omezení časem) + jízda v krysím zadku ... hmm, hmm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
frca



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1552

PříspěvekZaslal: 17. červen 2008, 23:36:30    Předmět: Odpovědět s citátem

Čemukoliv s atmosférou tohoto seriálu fandím Wink
Tzn. tam dejte nějaký ten typický humor. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
dolly



Založen: 17. 06. 2008
Příspěvky: 11
Bydliště: Czech republic

PříspěvekZaslal: 18. červen 2008, 16:25:28    Předmět: Re: projekty LMS Software Odpovědět s citátem

citace:
Chystá se nějaké ozvláštnění jednoduchého procházení bludiště?

Tak mě napadá, víš co by mohlo být zajímavější? Cesta potrubím ve zvětšujícím se Kosmikovi ze Zpátky v červeném III. Byl by to aspoň adrenalin (omezení časem) + jízda v krysím zadku ... hmm, hmm


Ta jízda v tom potrubí neni ubec špatnej nápad. Až dodělám tohle a budu mít náladu tak něco podobnýho zkusím. Jinak nevim čim bych to měl ozvláštnit. Uvidím... Zkusím udělat nějaký zajimavý začátek děje (proč je robík vlastně v bludišti a tak).[/quote]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hunter



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 544

PříspěvekZaslal: 18. červen 2008, 17:37:15    Předmět: Odpovědět s citátem

Zajímavej začátek děje z toho můžeš klidně vynechat, "intro" u bludišťovky nebude vnímat tak 99% hráčů. Pokud jim dáš možnost, budou ho přeskakovat, pokud jim tu možnost nedáš, budou ho (po chvíli) nenávidět.

Ozvláštnění by tam mohlo být dost, ne? Co bramborové placky, které založily folkové duo?
Může to být i napínavý, pokud budeš robíkem, kterej doručoval věci Listerovi a Rimmerovi, když byli ve vězení. Může tam být i Margaret ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ondy1985



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 361

PříspěvekZaslal: 18. červen 2008, 18:25:45    Předmět: Odpovědět s citátem

no podla popisu sa obavam, ze autor ma v plane len jednoduche prechadzanie bludiskom na styl screensaveru z windows 9x, akurat ze sa kamera nebude hybat nahodne Smile Ak je to tak, tak by ma zaujimalo, ze aka je cielova skupina hracov? Shocked
_________________
Whack it! - nová hra pre Android na štýl Whac-a-mole
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Lubiii



Založen: 27. 05. 2008
Příspěvky: 73
Bydliště: Praha 5

PříspěvekZaslal: 18. červen 2008, 19:11:23    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky jsem to tak pochopil.
A popravdě řečeno, nedokážu si představit, že to hraju Sad
Opravdu je cílem "hry" dojít z bodu A do bodu B v těchto uličkách ?
_________________
Lubiii
http://lubimon.theforum.name/index.php
www.Lubiii.cz
Lubiii@seznam.cz
ICQ: 270253252
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Augi



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 781
Bydliště: Čerčany

PříspěvekZaslal: 18. červen 2008, 19:14:14    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, tohle asi nikoho bavit moc nebude...maximálně si to zahraje pár kamarádů, kteří autora poplácají po ramenou. Ale přesto autorovi fandím - každý nějak začíná a tahle hra mu může přinést dobré zkušenosti a zvýšit jeho skill...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ondy1985



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 361

PříspěvekZaslal: 18. červen 2008, 19:50:19    Předmět: Odpovědět s citátem

otazka je, ze co (mimo nazvu) bude mat hra spolocne s menovanym serialom? Je to len marketingovy tah? Smile
_________________
Whack it! - nová hra pre Android na štýl Whac-a-mole
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
dolly



Založen: 17. 06. 2008
Příspěvky: 11
Bydliště: Czech republic

PříspěvekZaslal: 18. červen 2008, 19:57:56    Předmět: Odpovědět s citátem

ondy1985 napsal:
otazka je, ze co (mimo nazvu) bude mat hra spolocne s menovanym serialom? Je to len marketingovy tah? Smile


Mno snad nějaký vtipy a bude se to odehravat na lodi Červenej trpaslík. Jinak nevim. Je to tak nějak moje 3D prvotina, takže se na tom spíš učim. Samozřejmě že jsem už něco 3D zkoušel programovat předtim. Bez toho by to nešlo Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Quiark



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 816
Bydliště: Chlívek 401

PříspěvekZaslal: 19. červen 2008, 15:04:54    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, pouhý bludiště je nuda. Zkus teda dodělat bludiště a pak to rozšířit, aby to byla zábava...
_________________
Mám strach
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
dolly



Založen: 17. 06. 2008
Příspěvky: 11
Bydliště: Czech republic

PříspěvekZaslal: 19. červen 2008, 16:30:44    Předmět: nápady?! Odpovědět s citátem

Quiark napsal:
Zkus teda dodělat bludiště a pak to rozšířit, aby to byla zábava...


Já nejdřív dodělám pouhý bludiště a pak se pokusím dodělat nějaký další věci. Ale to asi třeba ve druhé verzi. To znám : furt přidávat nápady až se v tom nevyznám a můžu začít od začátku Sad Cool

Jinak pokud máte nějaký konkrétní nápady tak je vřele uvítám na maile, nebo tady na fóru. dolly
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
if.then



Založen: 13. 04. 2008
Příspěvky: 579

PříspěvekZaslal: 19. červen 2008, 18:24:41    Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych tam dal třeba že robík musí najít Listerovu kytaru v bludišti("jestli se jí jenom dotkneš, tak sundám Éčkovou strunu a uškrtím tě s ní" Very Happy )
_________________
For guns and glory, go to www.ceske-hry.cz.
For work and worry, execute VC++.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Hry pro PC, konzole, ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna