.[ ČeskéHry.cz ].
Pac Man 3D
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Inkubátor
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zgerbiak



Založen: 22. 09. 2007
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: 18. červen 2009, 08:40:21    Předmět: Odpovědět s citátem

Vďaka za podporu shipo.
Asi si nad to sadnem cez prázdniny a dokončím.
Predsa len je tam už minimum pogramovania.
To je zároveň aj kameň úrazu :-/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shipo



Založen: 05. 11. 2007
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: 18. červen 2009, 10:15:01    Předmět: Odpovědět s citátem

Zvuků bych se nebál, šel by použít třeba irrKlang3D.
A pokud jde o zvukové zdroje nemušíš vše nutně dělat sám(na akce by stačil obyč.mikrofón), na světě je dost "zneuznalých umělců", nebo by šlo si prostě něco vzít.


Naposledy upravil shipo dne 18. červen 2009, 18:18:09, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VladR



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 1322
Bydliště: Greater New York City Area

PříspěvekZaslal: 18. červen 2009, 12:19:44    Předmět: Odpovědět s citátem

Zabudni na irrKlang. Ich podpora je miziva - skor v style "Ked to nejde, neserie nas to.". Na Viste som irrKlang nerozchodil. Cim netvrdim, ze nemusi niekomu ist, ale to nie je podstatne.

irrKlang urcite nie, radsej nieco overene, co ma licenciu na free pouzitie (nenapadne ma v tomto momente ta audio kniznica, ale strasne znama a stara)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ondy1985



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 361

PříspěvekZaslal: 18. červen 2009, 13:18:33    Předmět: Odpovědět s citátem

VladR napsal:
nenapadne ma v tomto momente ta audio kniznica, ale strasne znama a stara

fmod?
_________________
Whack it! - nová hra pre Android na štýl Whac-a-mole
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
zgerbiak



Založen: 22. 09. 2007
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: 18. červen 2009, 14:07:55    Předmět: Odpovědět s citátem

S irrKlang-om som už robil, dokonca vo viste a nemal som najmenší problém.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VladR



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 1322
Bydliště: Greater New York City Area

PříspěvekZaslal: 18. červen 2009, 14:12:11    Předmět: Odpovědět s citátem

No ved pokial to robis len pre svoj komp a tam to bezi, tak nemas problem Wink

ondy : nie tu ale tu druhu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
michalferko



Založen: 29. 09. 2008
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: 18. červen 2009, 14:36:01    Předmět: Odpovědět s citátem

bass?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
franz



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 1325

PříspěvekZaslal: 18. červen 2009, 14:46:16    Předmět: Odpovědět s citátem

vždyť autor nikdy nepsal o tom, že by měl se zvukama problém..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VladR



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 1322
Bydliště: Greater New York City Area

PříspěvekZaslal: 18. červen 2009, 14:58:18    Předmět: Odpovědět s citátem

O to nejde, len som ho chcel varovat. Testoval som to na desiatke kompov a ta kniznica mala vazny problem sa sama inicializovat, kdeze nejake prehravanie zvukov, proste to vzdy zdochlo na inicializacii. No zdochlo - to je ten lepsi pripad - zatuhlo.


Ale ako hovorim - ak nema problem s tym, ze to vysoko pravdepodobne nepojde nikde inde, tak vlastne nie je ziaden problem Smile

A to je len zvuk, ked ten nevedia odladit, tak kdeze aby sa clovek spolahol aj na ich engine - irrLicht Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pcmaster



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1827

PříspěvekZaslal: 18. červen 2009, 15:02:52    Předmět: Odpovědět s citátem

Len tak OT, ja som mal s BASS problemy na becherovke 2006, pretoze v tom mali nejake bohove bugy a ja som za boha nevedel, preco to nemozu chudaci spustit -- mojich vlastnych bugov bolo v "hre" mrte, ale problem bol aj v BASS... Ale to som mal asi len stastie na daky blby build.
_________________
Off-topic flame-war addict since the very beginning. Registered since Oct. 2003!
Interproductum fimi omne est.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zgerbiak



Založen: 22. 09. 2007
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: 18. červen 2009, 15:03:55    Předmět: Odpovědět s citátem

franz napsal:
vždyť autor nikdy nepsal o tom, že by měl se zvukama problém..


To ano, ale testoval som to len na mojej viste + nejaké 3-4 PC s XP-čkom.
Asi by to chcelo spraviť test, napr. zobrať ukážkový exe súbor a spraviť hlasovanie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
franz



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 1325

PříspěvekZaslal: 18. červen 2009, 15:17:15    Předmět: Odpovědět s citátem

zgerbiak,VladR> ne ja nemyslím problémy s irrKlang, ale problémy se zvukem jako takovým.. zkrátka proč se začaly probírat audioknihovny - na co reagoval příspěvek "Zvuků bych se nebál, šel by použít třeba irrKlang3D" Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VladR



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 1322
Bydliště: Greater New York City Area

PříspěvekZaslal: 18. červen 2009, 15:27:17    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale nezaskodi mu, ak sa dozvie, ze to s tou jeho kniznicou nie je az take ruzove, pretoze v momente ked to posle von a zacne dostavat hlasky typu - "mrzne to", " pada to", to zaberie hodnu chvilu kym zisti, ze kde je jadro pudla.

Cize to zase AZ TAK HROZNE OT nebolo Rolling Eyes ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peta



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 154
Bydliště: V prvnim patre hned vedle koupelny.

PříspěvekZaslal: 18. červen 2009, 17:50:26    Předmět: Odpovědět s citátem

Silně doporučuju fmod, používám snad odjakživa a nesetkal jsem se s problémy Smile
_________________
Když je Ti smutno, otoč se tváří ke slunci a všechny stíny padnou za Tebe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marek



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1782
Bydliště: Velká Morava

PříspěvekZaslal: 18. červen 2009, 18:05:19    Předmět: Odpovědět s citátem

Problém může být v audio driveru. Jedna SDL hra mi tak shodila systém, takže bych nevinil právě jednu knihovnu. WinXP ten driver nahodí vždy až po dvou restartech. To se mi stává běžně, systém se většinou dá používat dál i bez zvuku, akorát po spuštění té SDL hry se už neprobudil. (a že to bylo audio driverem jsem poznal právě tak, že na nahození zvuku byly třeba 2 restarty) Tolik k problémům se zvukem u mě.

(nebojte, nějakej mod by tento thread mohl rozdělit)
_________________
AMD Open Source Graphics Driver Developer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Inkubátor Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna