| Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma |
| Autor |
Zpráva |
zgerbiak

Založen: 22. 09. 2007 Příspěvky: 39
|
Zaslal: 18. červen 2009, 08:40:21 Předmět: |
|
|
Vďaka za podporu shipo.
Asi si nad to sadnem cez prázdniny a dokončím.
Predsa len je tam už minimum pogramovania.
To je zároveň aj kameň úrazu :-/ |
|
| Návrat nahoru |
|
 |
shipo

Založen: 05. 11. 2007 Příspěvky: 19
|
Zaslal: 18. červen 2009, 10:15:01 Předmět: |
|
|
Zvuků bych se nebál, šel by použít třeba irrKlang3D.
A pokud jde o zvukové zdroje nemušíš vše nutně dělat sám(na akce by stačil obyč.mikrofón), na světě je dost "zneuznalých umělců", nebo by šlo si prostě něco vzít.
Naposledy upravil shipo dne 18. červen 2009, 18:18:09, celkově upraveno 1 krát |
|
| Návrat nahoru |
|
 |
VladR
Založen: 30. 07. 2007 Příspěvky: 1322 Bydliště: Greater New York City Area
|
Zaslal: 18. červen 2009, 12:19:44 Předmět: |
|
|
Zabudni na irrKlang. Ich podpora je miziva - skor v style "Ked to nejde, neserie nas to.". Na Viste som irrKlang nerozchodil. Cim netvrdim, ze nemusi niekomu ist, ale to nie je podstatne.
irrKlang urcite nie, radsej nieco overene, co ma licenciu na free pouzitie (nenapadne ma v tomto momente ta audio kniznica, ale strasne znama a stara) |
|
| Návrat nahoru |
|
 |
ondy1985

Založen: 28. 07. 2007 Příspěvky: 361
|
|
| Návrat nahoru |
|
 |
zgerbiak

Založen: 22. 09. 2007 Příspěvky: 39
|
Zaslal: 18. červen 2009, 14:07:55 Předmět: |
|
|
| S irrKlang-om som už robil, dokonca vo viste a nemal som najmenší problém. |
|
| Návrat nahoru |
|
 |
VladR
Založen: 30. 07. 2007 Příspěvky: 1322 Bydliště: Greater New York City Area
|
Zaslal: 18. červen 2009, 14:12:11 Předmět: |
|
|
No ved pokial to robis len pre svoj komp a tam to bezi, tak nemas problem
ondy : nie tu ale tu druhu  |
|
| Návrat nahoru |
|
 |
michalferko
Založen: 29. 09. 2008 Příspěvky: 83
|
Zaslal: 18. červen 2009, 14:36:01 Předmět: |
|
|
| bass? |
|
| Návrat nahoru |
|
 |
franz
Založen: 30. 07. 2007 Příspěvky: 1325
|
Zaslal: 18. červen 2009, 14:46:16 Předmět: |
|
|
| vždyť autor nikdy nepsal o tom, že by měl se zvukama problém.. |
|
| Návrat nahoru |
|
 |
VladR
Založen: 30. 07. 2007 Příspěvky: 1322 Bydliště: Greater New York City Area
|
Zaslal: 18. červen 2009, 14:58:18 Předmět: |
|
|
O to nejde, len som ho chcel varovat. Testoval som to na desiatke kompov a ta kniznica mala vazny problem sa sama inicializovat, kdeze nejake prehravanie zvukov, proste to vzdy zdochlo na inicializacii. No zdochlo - to je ten lepsi pripad - zatuhlo.
Ale ako hovorim - ak nema problem s tym, ze to vysoko pravdepodobne nepojde nikde inde, tak vlastne nie je ziaden problem
A to je len zvuk, ked ten nevedia odladit, tak kdeze aby sa clovek spolahol aj na ich engine - irrLicht  |
|
| Návrat nahoru |
|
 |
pcmaster

Založen: 28. 07. 2007 Příspěvky: 1827
|
Zaslal: 18. červen 2009, 15:02:52 Předmět: |
|
|
Len tak OT, ja som mal s BASS problemy na becherovke 2006, pretoze v tom mali nejake bohove bugy a ja som za boha nevedel, preco to nemozu chudaci spustit -- mojich vlastnych bugov bolo v "hre" mrte, ale problem bol aj v BASS... Ale to som mal asi len stastie na daky blby build. _________________ Off-topic flame-war addict since the very beginning. Registered since Oct. 2003!
Interproductum fimi omne est. |
|
| Návrat nahoru |
|
 |
zgerbiak

Založen: 22. 09. 2007 Příspěvky: 39
|
Zaslal: 18. červen 2009, 15:03:55 Předmět: |
|
|
| franz napsal: |
| vždyť autor nikdy nepsal o tom, že by měl se zvukama problém.. |
To ano, ale testoval som to len na mojej viste + nejaké 3-4 PC s XP-čkom.
Asi by to chcelo spraviť test, napr. zobrať ukážkový exe súbor a spraviť hlasovanie. |
|
| Návrat nahoru |
|
 |
franz
Založen: 30. 07. 2007 Příspěvky: 1325
|
Zaslal: 18. červen 2009, 15:17:15 Předmět: |
|
|
zgerbiak,VladR> ne ja nemyslím problémy s irrKlang, ale problémy se zvukem jako takovým.. zkrátka proč se začaly probírat audioknihovny - na co reagoval příspěvek "Zvuků bych se nebál, šel by použít třeba irrKlang3D"  |
|
| Návrat nahoru |
|
 |
VladR
Založen: 30. 07. 2007 Příspěvky: 1322 Bydliště: Greater New York City Area
|
Zaslal: 18. červen 2009, 15:27:17 Předmět: |
|
|
Ale nezaskodi mu, ak sa dozvie, ze to s tou jeho kniznicou nie je az take ruzove, pretoze v momente ked to posle von a zacne dostavat hlasky typu - "mrzne to", " pada to", to zaberie hodnu chvilu kym zisti, ze kde je jadro pudla.
Cize to zase AZ TAK HROZNE OT nebolo ... |
|
| Návrat nahoru |
|
 |
Peta

Založen: 28. 07. 2007 Příspěvky: 154 Bydliště: V prvnim patre hned vedle koupelny.
|
Zaslal: 18. červen 2009, 17:50:26 Předmět: |
|
|
Silně doporučuju fmod, používám snad odjakživa a nesetkal jsem se s problémy  _________________ Když je Ti smutno, otoč se tváří ke slunci a všechny stíny padnou za Tebe. |
|
| Návrat nahoru |
|
 |
Marek

Založen: 28. 07. 2007 Příspěvky: 1782 Bydliště: Velká Morava
|
Zaslal: 18. červen 2009, 18:05:19 Předmět: |
|
|
Problém může být v audio driveru. Jedna SDL hra mi tak shodila systém, takže bych nevinil právě jednu knihovnu. WinXP ten driver nahodí vždy až po dvou restartech. To se mi stává běžně, systém se většinou dá používat dál i bez zvuku, akorát po spuštění té SDL hry se už neprobudil. (a že to bylo audio driverem jsem poznal právě tak, že na nahození zvuku byly třeba 2 restarty) Tolik k problémům se zvukem u mě.
(nebojte, nějakej mod by tento thread mohl rozdělit) _________________ AMD Open Source Graphics Driver Developer |
|
| Návrat nahoru |
|
 |
|