.[ ČeskéHry.cz ].
Lumpeeks - AR hra pro Androida zdarma

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Mobilní hry, Flashové hry, Webové hry, ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Stepan



Založen: 14. 02. 2013
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: 14. únor 2013, 22:36:44    Předmět: Lumpeeks - AR hra pro Androida zdarma Odpovědět s citátem

Právě jsem releasnul tuhle hru pro Android. Jmenuje se Lumpeeks a je postavena na principu rozšířené reality (AR). Úkolem hráče je chránit své kamarády Lumpeeky před zlými Lumpinátory. Jsou to potvůrky, které létají v prostoru všude kolem vás.

Trochu technologie:
- Postavičky jsou 3D a protože jsou organického charakteru, snažil jsem se je šponovat na co nejvíce vertexů co ještě utáhne většina mainstreamových telefonů
- Prolnutí s realným světem se neopírá o tištěné markery, ale vše je závislé na orientačních senzorech (akcelerometr, kompas)

Snažil jsem se tomu dát trochu duši, aby z toho nebyla jen dalši střílečka.

Budu vděčný za postřehy nebo zpětnou vazbu jak si stojí vaše zařízení. Přece jen je nad lidské síly otestovat všech 1600 kompatibilních zařízení.
Děkuji

https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.kk.lumpeek



Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 15. únor 2013, 13:47:06    Předmět: Odpovědět s citátem

Nexus S (4.1.2) - po úvodní kalibraci (kterou nevím, zda jsem pochopil správně, prostě jsem otáčel telefonem ve všech 3 osách Wink) naskočí obraz z kamery a přes to je progress wheel, který leze až na 91 %. Potom celá apka spadne. Zkoušeno opakovaně.

Acer A500 (4.0.3) - spadlo hned po kalibraci, při druhém spuštění už zafungovalo. Akorát potvory mi lítají hlavně nad hlavou a máchat třičtvrtěkilovým tabletem se moc nedá Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Stepan



Založen: 14. 02. 2013
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: 16. únor 2013, 22:34:01    Předmět: Odpovědět s citátem

Mem napsal:
Nexus S (4.1.2) - po úvodní kalibraci (kterou nevím, zda jsem pochopil správně, prostě jsem otáčel telefonem ve všech 3 osách Wink) naskočí obraz z kamery a přes to je progress wheel, který leze až na 91 %. Potom celá apka spadne. Zkoušeno opakovaně.

Acer A500 (4.0.3) - spadlo hned po kalibraci, při druhém spuštění už zafungovalo. Akorát potvory mi lítají hlavně nad hlavou a máchat třičtvrtěkilovým tabletem se moc nedá Wink


Zdravim, diky moc za otestovani Wink. Co se tyce Nexusu, tak zde jsem mel podezreni na pamet (grafika si na kazdem zarizeni veme jinak pameti, takze o tech 16 MB garantovanych se neda opirat). Takze jsem do nove aktualizace utahl posledni zavit pametove uspory. Jeste jsem pridal logovani na SD do adresare /Lumpeeks, aby se dalo dohledat v cem je problem.

Mohu Vas poprosit o retest na aktualizaci 1.0.10+ ? Popripade, kdyz se vyskytne problem, zaslete mi na supportni email obsah logu?

Co se tyce kalibrace, tak staci tocit v jedne ose. Oficialne tomu rika google kreslit osmicky. Jde v podstate o to, aby kompas prosel pomalu vsech 360 stupnu na jednu a druhou stranu (s displayem nahoru a pak to same i dolu). Cim vic opakovani tim lip Smile. Natocil jsem k tomu navod, link je zde:
http://youtu.be/3_3l-XabrIA

PS: Otestoval jsem to na nekolika zarizenich a slape to. Holt neni nad rozmanitost androida Smile. Pokud ma nekdo dalsi zajem se podilet na testovani, tak budu moc vdecny.
Dekuji!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Mobilní hry, Flashové hry, Webové hry, ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna