.[ ČeskéHry.cz ].
[iOS][Android] Space Ignite

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Mobilní hry, Flashové hry, Webové hry, ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
siricz



Založen: 19. 01. 2015
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: 19. leden 2015, 21:28:04    Předmět: [iOS][Android] Space Ignite Odpovědět s citátem

Zdravím,
chtěl bych se s vámi podělit o moji první hru, kterou jsem vytvořil ve spolupráci se spolužákem. Jedna se o endless arcadovou hru v PixelArtovém stylu, kde je úkolem se co nejdéle vyhýbat asteroidům a dosáhnout tak co největšího score.
Je zdarma dostupná na appStore i Google Play.

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.patrikseba.spaceignite

App Store: https://itunes.apple.com/us/app/space-ignite/id955334221?mt=8

Budu rád za jakýkoliv feedback: Smile

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
quas4



Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: 25. leden 2015, 13:10:00    Předmět: Odpovědět s citátem

me to pripada docela fajn. Nahral jsem jen 598; hrano na ipadu; na me docela tezka hra (mozna citlivost ovladani).

- proc lod nestrili? (treba jen autofire s relativne nizkou frekvenci) Rozsirilo by to strategii hrace o moznost asteroid sestrelit a ne jen se mu vyhnout.

- neumiral bych hned pri prvnim narazu. Odstupnovat napriklad velikosti asteroidu.

- vymyslet nejaky novy herni prvek, nebat se experimentovat(!). Uznavam ze v shmup se to snadno rekne ale alespon v necem (napad v herni mechanice, vizualnim zpracovani, atd..) musi vycnivat. V tuto chvili mi cela hra pripada bohuzel rychle zapomenutelna. Sila mobilnich zarizeni je i v gestech - co treba napojit nejakou udalost ve hre na gesto?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Mobilní hry, Flashové hry, Webové hry, ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna