.[ ČeskéHry.cz ].
výsledek žoldnářské práce

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Mobilní hry, Flashové hry, Webové hry, ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jazzuo



Založen: 29. 08. 2007
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: 25. únor 2015, 20:24:47    Předmět: výsledek žoldnářské práce Odpovědět s citátem

možnost vyhrát IPAD AIR (další ceny jsou spíše za trest, i když stát se objetí korporátní buzerace mrtvýho Jobse také není slast)
rada - jako v každé pakmanovské hře nutné zabít všechny bubáky na ráz v každém levelu a přežít co nejdéle. (chce to trpělivost, ale lze to vyhrát)

http://www.ncman.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 25. únor 2015, 20:47:45    Předmět: Odpovědět s citátem

Vypadá to fajn, jen v ovládání bych osobně bral buffer, tj. klepnu do šipky nahoru a jabko tam po chvíli samo odbočí, a ne že musím ten směr furt držet až do okamžiku změny trasy.

A pak mě taky iritovaly nějaké překlepy a chyby, ale to jsi měl předpokládám zadané a je to takový kolorit škol, že neumí používat ani rodný jazyk...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
jazzuo



Založen: 29. 08. 2007
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: 25. únor 2015, 21:36:46    Předmět: Odpovědět s citátem

faaakt ze by nekdo psal hur nez ja, jo zadne stiznosti k textu jsem nedostal Laughing

a co pises

buffer, tj. klepnu do šipky nahoru a jabko tam po chvíli samo odbočí

to jsem naprogrogramoval, to je divny ze by to nefungovalo, na tom jsem si dal zalezet aby se to ovladalo uplne stejne jako pakman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Commanche



Založen: 06. 04. 2011
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: 26. únor 2015, 06:09:09    Předmět: Odpovědět s citátem

jj, me ten buffer funguje Smile
_________________
https://play.google.com/store/apps/developer?id=Commanche
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spytihněv



Založen: 05. 04. 2011
Příspěvky: 544
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 26. únor 2015, 08:01:29    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono to funguje, hra se ovládá jen ťukáním do kláves a panák jezdí automaticky. Ale taky jsem intuitivně čekal, že panák pojede jen po dobu držení klávesy a tehdy to zlobí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mem



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1959
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: 26. únor 2015, 08:47:48    Předmět: Odpovědět s citátem

Fakt že jo. Smile Asi je to tím, že často měním směr na poslední chvíli, podle mne to je ještě včas, ale hra to nezaregistruje, tedy jabko pokračuje v původním směru a odbočku mine. Tak to ještě zkusím. Pravidla jsem nečetl celá, ale hackovat score se určitě může? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Ladis



Založen: 18. 09. 2007
Příspěvky: 1534
Bydliště: u Prahy

PříspěvekZaslal: 26. únor 2015, 12:52:54    Předmět: Odpovědět s citátem

Já s ovládáním neměl problém, bylo to stejné jako klasika Pampuch. (Ötravovaly mě ty reklamy, ale chápu, že je to jen jednoduchá reklamní hra.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jazzuo



Založen: 29. 08. 2007
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: 26. únor 2015, 14:47:11    Předmět: Odpovědět s citátem

no implementoval jsem nejaky proti hack, ale nevim nejsem expert ani genius, zkuste hackovat ale prosim nenahakujte se do nejvyssich pozic, nebo budu mit zas problemy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spytihněv



Založen: 05. 04. 2011
Příspěvky: 544
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: 26. únor 2015, 14:58:23    Předmět: Odpovědět s citátem

Právě jsem narazil i na reklamu Smile

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jazzuo



Založen: 29. 08. 2007
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: 13. březen 2015, 18:21:06    Předmět: Odpovědět s citátem

nazdar tak si to studentice sami hackovali a nasolili tam vysoke skore

Delali jste nekdo podobne ksefty? jak postupovat, aby k hackovani nedoslo. Tahle hra asi dojela na spomalovani hry.

zatim pouceni pro me je, podobne ksefty priste nebrat

J
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MirekDusin



Založen: 01. 04. 2012
Příspěvky: 62
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: 15. březen 2015, 18:58:41    Předmět: Odpovědět s citátem

heh, flashová hra, ve které se dá něco vyhrát? Tak tu vždy vyhraje nejlepší hacker. Pamatuju si, že když jsem ještě býval malý špunt, běžela na netu soutěž se zmrzlinou Twister o Xbox 360. S bráchou sme ho vážně chtěli a jediné, co bylo potřeba, byla nutnost nahrát nejlepší score v pexeso flash hře. Nejdřív sme to zkusili poctivě, střídali sme se u kompu, abychom udrželi koncetraci, každej hlídal jestli někdo na něco nezapomněl. Nešlo to. Tak nám táta programátor udělal prográmek, kterej vždycky snímal a ukládal snímek v každém sektoru pexesa, takže sme krásně viděli jaký obrázek se skrývá pod kartou. S tímhle "legálním" hackem se nám v jednu chvíli podařilo dostat na čelo tabulky, ale bohužel jsme tam vydrželi jenom asi týden. Po týdnu si toho všimhli hackeři a score, které se nám horko těžko podařilo s "hackem" na počítači za několik hodin hraní, někdo přetočil dvojnásobně.
Předcházet tomu asi nejde, pokud nemáš fakt nějaké sofistikované kontrolování. My třeba teď ve hře máme re-play záznam, který zaznamenává přesný pohyb hráče a pak podle toho vypočítá průběh hry a score a porovná ho se scorem odeslaným hráčem, takže v podstatě aby to někdo hacknul, musel by nasimulovat přesný průběh hry tak, aby to score bylo stejně vysoké. Jenže naše hra neběží ve flashi.
_________________
@bluepulsargames
@oooomaaaar
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
jazzuo



Založen: 29. 08. 2007
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: 22. březen 2015, 18:58:46    Předmět: Odpovědět s citátem

dik za odpoved

v cem tedy vezi vase hra,
nekdo mi rikla ze by mela hra bezet na vlastnim serveru, jak neco takoveho vypada?

J
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
perry



Založen: 28. 07. 2009
Příspěvky: 879

PříspěvekZaslal: 22. březen 2015, 19:16:12    Předmět: Odpovědět s citátem

Obecně to snadno vyřešit nejde (server nehraje roli, hraje to hráč u sebe). Ať máš flash nebo něco jiného, hacknout to jde vždycky u takhle jednoduché hry. A hacknutím nemyslím nutně nabořit program a najít díru, ale napsat si program, který prostě hraje za mě.

Např. možný postup pro tuhle hru (a jakéhokoli "pacmana"):
Udělám screen -> detekce hran (a bonusů, nepřátel apod.) -> převedu si to na graf -> projdu graf a najdu si ideální cestu -> opakovat jednou např. za pár ms.
Práce na dvě odpoledne a máš nějakého základního bota. Pokud je hlavní cena hodnotná, tak se to pak už může vyplatit. Nejlepší obrana je, nedávat tam hodnotné ceny Cool
Žádný replay ani nic jiného nemá pak šanci poznat, že to hraje automat a ne hráč, který je třeba přiopilý kvůli divně random pohybu Smile (ale když by měl programátor víc času, vyřeší i tohle)
_________________
Perry.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Mobilní hry, Flashové hry, Webové hry, ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group


Vzhled udelal powermac
Styl "vykraden" z phpBB stylu MonkiDream - upraveno by rezna