.[ ČeskéHry.cz ].
Alien invasion tower defense
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ladis

PříspěvekZaslal: 24. červenec 2018, 22:53:57    Předmět: Odpovědět s citátem

Už je to rychlé (teda asi 30 fps, ne 60) - Explorer, Edge, Firefox, Chrome (všude stejně).
nou

PříspěvekZaslal: 26. červenec 2018, 20:39:16    Předmět: Odpovědět s citátem

Mne to na Firefox na Linuxe beha dobre. Nevidim FPS ale chodi to plynulo.
dzejkob

PříspěvekZaslal: 19. srpen 2018, 22:06:08    Předmět: Odpovědět s citátem

Milý deníčku, vývoj stále pokračuje Smile Zatím dělám content - optimalizace spritů jsem ještě neřešil.

Přidáni noví vetřelci:

Chodící alien jenž spawnuje létající alieny:

Kteří vypadají takto:

Bug alien - jenž umí castovat štíty alienům kolem:

Pak snail alien - který má poměrně komplikovanou genezi - původní verze nevypadala příliš vetřelsky:

Ale zásadní problém je pak celkem samozřejmé zjištění, že ty jasné úhly v těch 8 pohledech nefungují v perspektivě - ledaže by se zrušil perspektivní pohled - což jsem zkoušel - nevypadá to hezky + hlavně ostatní sprity pro to nejsou stavěné. Tak jak to je teď mi přijde ok - neboť vzadu budou vždy periferně vidět hordy nepřátel a hráč bude řešit co se děje vepředu.

Proto nový snail:

Jenž když dojde k hitu, tak se v určitých intervalech schová a damage je 0 - a je tak zaměstnána věž co má focus.

DD to nemá žádný - dělám co mě o víkendu napadne - výsledek bude asi trochu "pejsek s kočičkou ...". Ale v akci to celé podle mě vypadá dobře.

Potom několik dalších věcí jako stíny pod alieny, princip skillů atp.

Toť zatím vše. Build aktualizován není - aktualizuju až to bude více optimalizované.

Co se týče 30ti fps - tak zatím počítám s tím, že to takto zůstane zafixované - musel bych dodělat nějaké posuvy rychlosti herní logiky, když někomu nebude stačit fps (na integrovaných kartách) atp - popř. to nechám na konec.

Potom sleduju, že "Alien invasion tower defense" je už bohužel obsazeno - takže to posléze přejmenuju na [NĚCO_A] Alien [NĚCO_B] Tower defense/TD + nějakou landing-page, aby něco začal zaindexoval gůgl. Kdyby vás nějaký nazev napadl klidně pište Smile Z podstaty hry to vůbec nemusí být chytrý. "Alien smash tower defense" .. "Kick alien tower defense" .. cokoliv. Mimochodem pod alien kick jsem našel nostalgickou hru.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra České-Hry.cz -> Inkubátor Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

Přejdi na: